Miere si Albine

  • Autor subiect DeletedUser22610
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Stai sa inteleg deci tu nu esti roman ? :) sau ce cu ce esti tu mai special ca mine "imigrantule"?
 

DeletedUser22610

Guest
Ce ar fi facut lord ion :"Pentru fantezii si altele aveti forumul Bla bla bla ...Topic Closed"

Am dus propunerea si pe SUA/UK si unui moderator chiar ia placut ....Click Aici!
 

DeletedUser13613

Guest
Mie imi place ca cei din Vest trageau cu pusca cu luneta, mergeau pe strut, elefant, camila.Mancau spanac,dar miere nu...ca mierea nu era acolo...bine ca erau elefanti.(un moment de ironie la ce s-a zis mai sus)

Pentru propunere PRO.Niciodata nu sunt destule munci...cei care joaca the west au observat ca cei de la Inno au mai scos cateva in ultima vreme...restul care nu au observat , figuranti.
 

DeletedUser593

Guest
bine bine, inca un produs la craft pt bucatari... cu restu cum ramane?
 

DeletedUser

Guest
CONTRA Nu mi-l imaginez pe Billy the Kid sau Jesse James stand la salon cu un pahar de lapte si miere pe paine :)) Si nici nu cred ca erau apicultori in West !
nici eu nu mi imaginez facnd mancare pt cai facand iahni tigai sau sa bea elixiru vieti sa nu mai zic ca de unde sa aibe bily cureua de roman asa ca taci


pro
 

DeletedUser

Guest
PRO... bine gandita, dezvoltata si expusa ideea.

Off: ar fi bine sa incetati sa va contraziceti aici si din cate vad nu aveti motive doar ca pare ca este o mica competitie la propunerile voastre.
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca ar trebui 2x rezistenta deoarece trebuie sa fii rezistent atunci cand te ciupeste o albina , si pericolul sa fie mai mare deoarece stai printre albine poate sa te ciupeasca si de ochi , indemnarea motrica nu prea are legatura
 

DeletedUser22610

Guest
Eu cred ca ar trebui 2x rezistenta deoarece trebuie sa fii rezistent atunci cand te ciupeste o albina , si pericolul sa fie mai mare deoarece stai printre albine poate sa te ciupeasca si de ochi , indemnarea motrica nu prea are legatura

Tu cand te duci sa scoti mierea din stupi stai sa te intepe albinele in loc sa muncesti sa scoti mierea?
Rezistenta e odata....
Indemarea motrica e foarte folositoare pentru a scoate mierea din ramele din stupi ,cu albinele trebuie sa lucrezi foarte fin ,pentru a nu le deranja si strica munca .
 

DeletedUser22931

Guest
Pro e o munca foarte interesanta+imaginile bine gandite dar ar fi frumos sa la inca 3 munci pentru ca toate meseriile sa aiba un craft in plus :)
 

DeletedUser

Guest
Pro,pentru detalii si la forumul englez ai avut si poze si cu cat mai multe munci cu atat mai bine.Ca toti zic:Sunt destule munci pe the west nu ne mai trebuie.
 

DeletedUser18124

Guest
Eu Sunt Pro!<3W

Ai Model De Postare si ai si imagini

si sunt bucatar:whistle:
 

DeletedUser22610

Guest
Vreau sa vad si parerea unui administrator ....
foreveralone.png
 

DeletedUser

Guest
Tu cand te duci sa scoti mierea din stupi stai sa te intepe albinele in loc sa muncesti sa scoti mierea?
Rezistenta e odata....
Indemarea motrica e foarte folositoare pentru a scoate mierea din ramele din stupi ,cu albinele trebuie sa lucrezi foarte fin ,pentru a nu le deranja si strica munca .

WOOOW !! ce greu e sa scoti mierea din stup , si sa sti ca nu ma impresionezi daca scri unele cuvinte ingrosate :)))
 

DeletedUser22610

Guest
WOOOW !! ce greu e sa scoti mierea din stup , si sa sti ca nu ma impresionezi daca scri unele cuvinte ingrosate :)))

WOOOW ,tu nu ai de unde sa sti cat de greu e sa scoti mierea(sa nu deranjezi albinele si habitatul lor)Tu marele Cuck Norris .... Si tu esti figurant?:))Scriu cum vrea mana mea,ce pnm te intereseaza pe tine ?:whistle:


OFF TOPIC
lord ion pe elllllllllllllllllllllllllllll !!!!
 

DeletedUser22509

Guest
pro

Fl0oo mai las-l putin eu sunt pro toate ideeile sunt bine gandite imagini ai de imaginatie nici nu mai zic dar nu ar fi rau sa mai faci si niste munci ca sa craftam si noi restul astia minoritatile..::sad: fierarii, pielarii si sarlatanii ...aprpopo in ce prgram ai facut asta? si cat timp ti-a luat ?
p.s.:NU ASCULTA DE TOTI "INTELIGENTII"
 

DeletedUser16421

Guest
Mie unul imi place ideea, e bine detaliata, e realistica, e una dintre putinele propuneri care intradevar imi plac. Sa vedem ce gasesti si pentru ceilalti mestesugari. Si sa vedem si ce parere are fiecare.


Apropo, cine mai face off-topic primeste warn. Aici pur si simplu ne spunem parerea la obiect despre propunerea in sine.
 
Sus