Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

DeletedUser

Guest
<DOAR> 500 pot migra pe noapte?????:ras::ras::ras::ras:
pai e deja o performanta... in 4 zile se poate muta toata lumea....
 

DeletedUser5520

Guest
Dupa parerea voastra pe care lume se vor duce majoritatea jucatorilor si care va ramane mai nepopulata sa zicem?
 

DeletedUser23958

Guest
Caracterele se muta automat si da este recomandat sa dati comanda de migrare seara. Dureaza ceva timp pana se multa totul.



Din pacate legatura respectiva de la recrutare se pierde, in orice situatie.




SUPER !

Inca o veste minunata!<3W
 

DeletedUser10850

Guest
Pai de ce sa se piarda legatura de la recrutare??? inca un lucru facut de pomana...putin imi pasa unde si cum se migreaza dar asta e prea de tot...
 

DeletedUser593

Guest
Stai ca nu m-am prins... de ce pot migra doar 500? Doar nu ii muta adminii manual.
 

DeletedUser

Guest
Daca vreti sa echilibrati lumile de ce nu ati activat migrarea si de pe Hawaii pe L1 sau Buffalo sau Arizona?Din cauza asta consider ca migrarea e de c***t ,eu unul sunt satul de Hawaii si vreau pe L1 sau Buffalo sau Arizona,si sunt sigur ca poate si altii ar dori asta,prin migrarea asta se va supraaglomera 2-3 lumi...
 

DeletedUser22039

Guest
Daca vreti sa echilibrati lumile de ce nu ati activat migrarea si de pe Hawaii pe L1 sau Buffalo sau Arizona?Din cauza asta consider ca migrarea e de c***t ,eu unul sunt satul de Hawaii si vreau pe L1 sau Buffalo sau Arizona,si sunt sigur ca poate si altii ar dori asta,prin migrarea asta se va supraaglomera 2-3 lumi...

Tu gandesti ma ?
Hawai sa vina pe l1 ? , imi vine sa te injur :|
Omule,pe Hawai poti cumpara atribute si indemanari , pe l1 nu , deci .... . DIE <3W:tumble::boone:
Hawai,Georgia,Buffalo,Arizona, si care mai sunt de poti cumpara indemanari , n-o sa vina nici odata pe l1-l8 (asa ar fi corect) , daca ar venii ..... Multi ar protesta !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tu gandesti ma ?
Hawai sa vina pe l1 ? , imi vine sa te injur :|
Omule,pe Hawai poti cumpara atribute si indemanari , pe l1 nu , deci .... . DIE <3W:tumble::boone:

SI TOCMAI DE ASTA nu imi place Hawaii,nu imi permit si nu am banii necesari sa cumpar n pepite,se vede ca esti pepitar!
 

DeletedUser22039

Guest
SI TOCMAI DE ASTA nu imi place Hawaii,nu imi permit si nu am banii necesari sa cumpar n pepite,se vede ca esti pepitar!

Daca ai inceput the west recent , trebuia sa te informezi ca astea noi sunt cu cumparare de atribute si indemanari .
Si nu poti sa-mi zici pepitar,pentru ca nu prea bag in tw .. , n-am nici realizarea de 1000 de pepite consumate , am bagat de 2-3 ori de 2 euro , doar pentru saman si din cand in cand pt o tombola ..
:shoot: Va astept pe l1 , oras : Vendetta (14.05.2013) , drumurile noastre se despart aici .
 

DeletedUser

Guest
Foarte dragutele rutele ,le sustin! (no sarcasm)

Sper sa fim full pe lumea 1 . :D
 

DeletedUser

Guest
Vom putea migra doar o data sau vom avea un timp de razgandire?!
 
Sus