Misiune - Speranța moare ultima

  • Autor subiect DeletedUser10617
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Sper ca nu e problema ca intreb aicea, nu am vrut sa deschid alta tema:
Care ii treaba cu misiunile repetabile care apar la personajele din bar? De acum inainte ele vor fi tot acolo?(pe mine unul ma enerveaza sa le vad in fiecare zi)
 

DeletedUser20606

Guest
Sper ca nu e problema ca intreb aicea, nu am vrut sa deschid alta tema:
Care ii treaba cu misiunile repetabile care apar la personajele din bar? De acum inainte ele vor fi tot acolo?(pe mine unul ma enerveaza sa le vad in fiecare zi)

Apar in fiecare zi.
 

DeletedUser

Guest
Pentru cei care sunt in aceeasi situatie cu mine : am gasit cazma rupta muncind la "sapator de morminte" cu cazma obisnuita echipata.

multumesc mult Promi. :) m-am echipat cu o cazma normala si am muncit la "sapator de morminte" si doar dupa o ora am gasit "cazmaua rupta". mersi mult. :)
p.s:am facut ticket si m-i s-a spus sa muncesc la "lucreaza ca negustor ambulant"... am muncit mai multe zile la rand dar nimic. mersi inca odata. :)
 

DeletedUser20606

Guest
multumesc mult Promi. :) m-am echipat cu o cazma normala si am muncit la "sapator de morminte" si doar dupa o ora am gasit "cazmaua rupta". mersi mult. :)
p.s:am facut ticket si m-i s-a spus sa muncesc la "lucreaza ca negustor ambulant"... am muncit mai multe zile la rand dar nimic. mersi inca odata. :)

Pai pentru ce ai mai trimis ticket? Cei de acolo nu stiu mai multe ca tine, fii sigur de asta :)
 

DeletedUser

Guest
Drakath9... am intrebat un admin pentru ca am crezut ca el stie mai bine daca pot sau nu sa mai obtin "cazmaua rupta". Probabil ca imi pica pana la urma si la "negustor ambulant" dar mai greu. :)
 
Sus