Modificari de joc (scripturi, stiluri)

DeletedUser

Guest
sunt faine toate dar nu nu stiu cum sa instalez cel cu harta mare?
 

DeletedUser

Guest
1 . Butoane
TW-Ajutor nu apare, dar daca dau click intra(dar nu merge siteul)
TW Button şi Preţ obiecte din dreapta nu apar.
Weststats' merge.

4 . TW-Pro
Nu se coloreaza obiectele si produsele

6,7,8 duce catre ceva asemănător doar ca eu folosesc Firefox.

In rest, mersi!:)
 

DeletedUser

Guest
1 . Butoane
TW-Ajutor nu apare, dar daca dau click intra(dar nu merge siteul)
TW Button şi Preţ obiecte din dreapta nu apar.
Weststats' merge.

4 . TW-Pro
Nu se coloreaza obiectele si produsele

6,7,8 duce catre ceva asemănător doar ca eu folosesc Firefox.

In rest, mersi!:)

tw-ajutor:D..deocamdata nu merge:D..mai astepta putin si cand vei da clic va merge si siteul;)
 

DeletedUser

Guest
mie numi merge niciuna imi apare la toate error 'document' is undefined de ce?(folosesc IE)
 

DeletedUser

Guest
[1] hainele nu mi se coloreaza[2] butoane am doar in plus ala cu weststats[3] nu am la bara de jos, langa Help, logout alte butoane, cu toate ca am luat scriptul, si am mozilla, si GS, ACTIVAT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2243

Guest
Sienok sau altcineva care stie sa ma lamureasca si pe mine cu ceva.
Am instalat butoanele tw-ajutor si weststats de pe acest forum si la butonul tw-ajutor nu am nici o imagine este invizibil. El exista deoarece cand dau click in acea zona imi deschide tw-ajutor dar pe ecran el nu apare.
Multumesc si astept raspuns.
 

DeletedUser48

Guest
Orice ajutor acuma se plateste pe telefonul mobil .. m-am saturat sa fiu eu prostu vostru si voi sa profitati de mine .. si io sa imi belesc ochi ... unu sa mai zica mai vreau ca il injur si daca iau ban injur si adminu in privat.
 

DeletedUser4649

Guest
Orice ajutor acuma se plateste pe telefonul mobil .. m-am saturat sa fiu eu prostu vostru si voi sa profitati de mine .. si io sa imi belesc ochi ... unu sa mai zica mai vreau ca il injur si daca iau ban injur si adminu in privat.

Hai ca esti penal, ma tavalesc p-aici de ras. Sa platesti pentru ajutor la un script care TU l-ai adus. Mai bine nu le aduci daca tot vrei sa faci profit din munca altora prin scripturi pe care tu doar le traduci.
Lasati-l sa-si vada de paradisul lui de multi-milionar in euro pe telefon, ctrl+t si ro.weststats.com. Atat va trebuie.

P.S. Daca vrei sa te descarci da-mi PM ca sa-ti las IP-ul si sa dai drumul la LOIC/DDOS.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6229

Guest
cum instalez Greasemonkey pe mozila????nici nu imi deschide fisieru iimi zice ca windows nu poate deschide acest fisier .cum sa fac :confused::confused::confused::confused:
 
Sus