Modificari de joc (scripturi, stiluri)

DeletedUser

Guest
incearca sa reinstalezi mozilla si greasemonkey...si mie imi aparea asa...da nu mai stiu ce am facut sa nu mai apara:(
 

DeletedUser

Guest
eu doar 3 varianta 2 pot instala cu greasemonkey restul nu merg iar ultimele 4 imi dau .txt uri

le: ba merg toate ba merge una ba nici una .. de fiecare daca cand intru pe the-west se intampla altfel..

le2: va recomand tje west building shortcut icons+ the west bag + the west work positions si e suficient
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Thanks TW-PRO..Thank Sienok..Thanks Firefox:D..e prea sooper scriptu..dupa cateva zile de incercari am reusit si eu sa il instalez:D..si sunt munci pe care nici eu nu le puteam face:D..pot sa fac sarlatan:P..si nu stiam...sunt 20 de munci pe care nu le pot face..din tot jocu..
 

DeletedUser

Guest
Thanks TW-PRO..Thank Sienok..Thanks Firefox:D..e prea sooper scriptu..dupa cateva zile de incercari am reusit si eu sa il instalez:D..si sunt munci pe care nici eu nu le puteam face:D..pot sa fac sarlatan:P..si nu stiam..

scriptul cu calcularea punctelor de munca pentru joburi ? si eu l-am instalat pentru ca pe weststats imi aparea ca nu pot face unele munci, desi aveam destule puncte de munca. scriptul asta merge perfect, ia in calcul cele mai bune variante de obiecte :)
 

DeletedUser

Guest
scriptul cu calcularea punctelor de munca pentru joburi ? si eu l-am instalat pentru ca pe weststats imi aparea ca nu pot face unele munci, desi aveam destule puncte de munca. scriptul asta merge perfect, ia in calcul cele mai bune variante de obiecte :)

exact:D..e frumos pentru ca imi ia in calcul si seturile..si eu le am cam pe toate..asa ca pot face munci la care nici nu visam..si am cateva puncte peste..
 

DeletedUser

Guest
icearca asta...dezinstaleaza mai intai greasemonkey...apoi dezinstalezi mozilla...vezi la dezinstalare o sa iti apara ceva daca dorest sa stergi toate fisierele legate de mozilla...vezi ca o sa iti stearga absolut tot...site-uri accesate,parole, etc...(sa tii minte parolele de la jocuri ca sa poti sa reintri dupaia pe ele;))apoi instalezi din nou mozilla si greasemonkey...o reinstalare nu cred ca e suficienta:D
si mie imi place scriptul...chiar daca acum 2-3 saptamani a trebuit sa dezinstalez mozilla si greasemonkey de ma durea mana,eram gata sa reformatez pc:)):)) ca sa aflu la urma ca de fapt SieNoK a scos scripturile=))=))=))=))si de acea nu mai mergeau instalate=))=))=))=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sunt super scripturile.merg toate foarte bine.cei care nu stiu sa le instaleze nu mai tipati la Sienok ca nu merge ca „nu mergeti” voi.multumim pt scripturi.dam o bere
 

DeletedUser

Guest
pentru cei care nu au Greasemonkey dar au mozila este usor
intrati pe saitul oficial Mozila firefox

Add-ons
va luati Greasemonkey air apoi totul este usor
dati clik pe linkurile puse de SieNok si le instalati
 

DeletedUser

Guest
mie imi apare asa Eroare la analiza XML: entitate nedefinită
Adresă: chrome://greasemonkey/content/manage.xul
Număr linie 66, coloană 13: <button label="&manage.button.close;" oncommand="close();"/>
------------^


cei care au problema asta...este de la greasemonkey....si se pot activa/dezactiva scripturile daca dati click dreapta pe maimuta aia de jos si primele randuri sunt scripturile...dati click pe care vreti, dati refresh la pagina si a revenit cum era :D....

aaaa..si inca ceva ...sa fiti pe pagina cu jocul...ca dak sunteti pe google (dau un exemplu) nu puteti dezactiva scripturile dupa pagina west :D inteles?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2097

Guest
scriptul cu calcularea punctelor de munca pentru joburi ? si eu l-am instalat pentru ca pe weststats imi aparea ca nu pot face unele munci, desi aveam destule puncte de munca. scriptul asta merge perfect, ia in calcul cele mai bune variante de obiecte :)

cele mai bune combinatii de obiecte din inventar,nu?
 

DeletedUser

Guest
cele mai bune combinatii de obiecte din inventar,nu?

exact, cele mai bune obiecte din inventarul tau. insa, spre deosebire de calculatorul de pe weststats, care mai greseste si nu recunoaste obiectele din mai multe seturi, scriptul asta iti calculeaza exact bonusurile chiar daca pentru munca pe care vrei sa o faci vei purta cate 2 obiecte din fiecare set :)
 

DeletedUser2097

Guest
da,stiu ca cel de pe westats calculeaza f gresit.imi arata ca nu pot munci la multe joburi,la care de fapt am destule puncte.
si multumesc pt raspuns
 

DeletedUser

Guest
intrebare: merge pe IE 8 vreunul din aceste scripturi?? ma intereseaza in principal cel cu alegerea obiectelor pentru diferite munci. si cel cu optiunile inventarului.


as vrea un raspuns cat de rapid... si daca se poate si o explicatie cum sa-l instalez scriptul. sau daca este link diferit pentru instalare.

Mersi !
 

DeletedUser

Guest
mai bine bagi mozila ca am incercat eu pe explorer si e vai de capul lui. doar cand incep sa export inventarul si se blocheaza.
daca tii neaparat sa bagi pe internet explorer intri aici si traduci pe google.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pai am mozilla dar vreau sa vad cum merge pe IE ;)

nu ma intereseaza sa export inventarul vreua doar sa am scriputl in care imi calculeaza cate de puncte de munca mai am nevoie pentru o anumita munca.
 
Sus