Modificari de joc (scripturi, stiluri)

DeletedUser

Guest
rasp

Buna dimineata tuturor, as dori sa spun ca am terminat scriptul cu cele mai bune obiecte, care era original in varianta rusa, as dori sa spun ca e tradus 98% si sunt posibile unele erori, daca apar acestea trimiteti un PM, pe mess sau un email.Il puteti descarca de aici.Eu nu l-am testa, dar va rog sa vedeti cum merge.

O zi buna tuturor!!!!
 

DeletedUser

Guest
apas pe acel buton, scris in rusa si nu apare nimic, deci nu functioneaza :P
 

DeletedUser

Guest
Iar imi apar butoanele cu cladirile in ceata...
Trebuie sa iau ultima versiune Greasemonkey?
 

DeletedUser

Guest
Iar imi apar butoanele cu cladirile in ceata...
Trebuie sa iau ultima versiune Greasemonkey?

nu probabil ca ai updatatt la ultima versiune de greasemonkey daia iti merge asa.
cauta pe la paginile 40 ca stiu ca acolo a pus odata PWG grease ala care e bun.
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata tuturor, as dori sa spun ca am terminat scriptul cu cele mai bune obiecte, care era original in varianta rusa, as dori sa spun ca e tradus 98% si sunt posibile unele erori, daca apar acestea trimiteti un PM, pe mess sau un email.Il puteti descarca de aici.Eu nu l-am testa, dar va rog sa vedeti cum merge.

O zi buna tuturor!!!!

mah .. ai facut o treaba bunicica .. totusi ai modificat ceva prin script care a dus la nefunctionarea corecta a acestuia:) ..
 

DeletedUser12535

Guest
Bump , vreau sa vada traducatoru topicul ca sa repare scriptul.
 

DeletedUser

Guest
misiunile

eu sunt la nielul 42 si nu-mi apare misunea pazeste postalionul pe care trebuie sa o fac 10 ore, sau comert cu indienii unde imi cere barmanul tigarile :(
 

DeletedUser

Guest
PWG, spune-mi te rog ce face script-ul ala la care se refera Gikendru ?
merci

Face destul de multe:), nu stiu nici eu prea multe deoarece varianta originala e in Rusa si .. la cata rusa stiu:)). Oricum este destul de folositor daca stii sa-l folosesti:D
 

DeletedUser6863

Guest
TW Pro nu ia in calcul cele 15 puncte la incendiu, din cauza ca, neechipata, galeata nu afiseaza bonusul. Probabil e un bug al jocului...
 

DeletedUser

Guest
Am instalat Greasemonkey pe mozilla. Iar cand incerc sa intru pe un site care a dat Sineok imi zice:
[Java Script Application]
Error loading user script
404:Not found
 

DeletedUser

Guest
Cand apas sa downoldez scriptul scrie Error loading user script:404:Not Found
DC??:confused:
 

DeletedUser

Guest
PWG, spune-mi te rog ce face script-ul ala la care se refera Gikendru ?
merci

Ion,acest script (daca este ala despre care cred eu)este cel mai bun din toate pe care le-am cunoscut eu vreodata,insa chiar si in varianta originala nu merge 100%corect ci doar o parte.

Eu mi l-am tradus(pt mine...doar o parte,de care am nevoie)si principalele lucruri care le fac eu cu el sun cam astea:

1.Alege hainele cele mai bune pentru Viata Maximala
2.Alege hainele cele mai bune pentru Viteza
3.Alege hainele cele mai bune pentru Atac la fort(tintire)
4.Alege hainele cele mai bune pentru Atac la fort(dmg)
5..Alege hainele cele mai bune pentru Aparare la fort(tintire/dmg)
6.Il folosesc in locul scriptului Garderoba
7.Alege cele mai bune haine pentru atac/aparare intre un duelist cu arma alba/de foc vs duelist cu arma de foc/alba...intre un duelist cu arma alba/... vs un duelist bazat pe reflex/rezistenta....
8.etc...calculeaza inclusiv bonusurile oferite de seturile din west(sarlatan/dansatoare...)
este un script foarte si foarte bun daca stii sa-l folosesti.Nu am incercat sa-l traduc pe tot pt ca este destul de mare ca volum si destul de complicat chiar.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus