Modificari de joc (scripturi, stiluri)

DeletedUser

Guest
nici mie nu imi merg pe firefox
btw Northboy din cate stiu eu nu merg pe IE scripturile asta
 

DeletedUser

Guest
OMG! scriptul asta merge perfect si cu Flock! nu am incercat altele ca nu am nevoie dar cred ca merg toate
 

DeletedUser7980

Guest
Mie la inceput mi'a mers akm imi da eroare cand vreau sa imi caut hainele cele mai bune pt munca.

Insa pe net merge...de ce oare????
 

DeletedUser7980

Guest
Greasemonkey

1.Pana ieri mi'au mers perfect scripturile luate pt v 1.30
Acum nu mai merge deloc sa im ialeg hainele pentru munci. Spune ca un script e blocat sau a incetat sa functioneze. Insa unui prieten ii merge

2.Pe net merge perfect acest script cu acelasi mozila. Deci intru pe net imi merge, pot alege hainele; intru pe ro5 sau ro8 si nimik
 

DeletedUser10521

Guest
Are cineva linkul sau scriptul cu iconite pentru cladiri? Iconitele apareau ca in imaginea de jos in spatiul rosu. Erau iconite pentru toate cladirile si pentru negustor. Am gasit eu alte scripturi cu iconite care merg, dar il vreau exact pe ala.
44992896.png
Am incercat sa caut pe userscripts dar nu mai merge "seach-ul". Am cautat si pe google dar tot nu am gasit scriptul asta.
Daca il are cineva instalat, va rog sa imi dati si mie link-ul.
 

DeletedUser2547

Guest
dar scriptul cu garderoba va mai functioneaza?
la mine butonul este dar, in inventar, nu imi mai apare butonul sa pot selecta haine pentru alte meserii
pe cele vechi le pot folosii dar de cand au aparut pantalonii si curelele nu mai sunt de actualitate
 

DeletedUser10607

Guest
pot baga scripturi pt alt browser ( in afara de mozilla ) ??
 

DeletedUser9612

Guest
Are cineva linkul sau scriptul cu iconite pentru cladiri? Iconitele apareau ca in imaginea de jos in spatiul rosu. Erau iconite pentru toate cladirile si pentru negustor. Am gasit eu alte scripturi cu iconite care merg, dar il vreau exact pe ala.
44992896.png
Am incercat sa caut pe userscripts dar nu mai merge "seach-ul". Am cautat si pe google dar tot nu am gasit scriptul asta.
Daca il are cineva instalat, va rog sa imi dati si mie link-ul.

asta e ceea ce cauti tu! :D

http://userscripts.org/scripts/show/87264



EDIT:
cei care va plangeti ca nu va merg scripturile,vedeti ce vresiune de mozilla aveti.din cate stiu e problema cu ultima versiune de mozilla(cea BETA) !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9018

Guest
cine stie daca scriptul garderoba a fost updat pentru pantaloni si curele? Pt vers veche nu apar modificari...Daca da, adresa... merci..
 

DeletedUser15932

Guest
Fratiorii mei, eu incerc sa instalez scriptul "http://twpro.lekensteyn.nl/twpro.user.js" si nu imi deschide sa pot instala din Mozilla Firefox, pentru ca imi deschide scriptul ca si fisier text direct in browser si asa ramane, deci am nevoie sa stiu si eu cum pot sa il lansez ca script sa se instaleze in Mozilla si nu sa mi-l deschida ca si pagina !

Va rog mult sa ma ajutati si pe mine, ok ?

Cya !
 

DeletedUser6863

Guest
cine stie daca scriptul garderoba a fost updat pentru pantaloni si curele? Pt vers veche nu apar modificari...Daca da, adresa... merci..

http://userscripts.org/scripts/show/94282
Fratiorii mei, eu incerc sa instalez scriptul "http://twpro.lekensteyn.nl/twpro.user.js" si nu imi deschide sa pot instala din Mozilla Firefox, pentru ca imi deschide scriptul ca si fisier text direct in browser si asa ramane, deci am nevoie sa stiu si eu cum pot sa il lansez ca script sa se instaleze in Mozilla si nu sa mi-l deschida ca si pagina !

Va rog mult sa ma ajutati si pe mine, ok ?

Cya !
Cred ca ai nevoie mai intai sa instalezi greasemonkey , apoi intri aici si-l instalezi pe cel recomandat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
din ce scripturi s-au postat pana acuma nu-mi dau seama care este scriptul cu garderoba pt v 1.30 :-?

imi poate da cineva un link...? mersi.
 

DeletedUser15932

Guest
Salutare din nou !

Acum am alta problema, ca in Firefox m-am blocat in scripturi pana la urma si am renuntat la el, am instalat Opera si imi face aceeasi problema ca si in Firefox, numai ca aici nu mai merge sa instalez Greasemonkey ca si pana acum.....deci va rog frumos sa-mi spuneti si mie cum sa fac sa imi mearga TW Pro in Opera, cam cum reusisem aseara in Firefox .... !!!

Cya !
 

DeletedUser2097

Guest
Salutare din nou !

Acum am alta problema, ca in Firefox m-am blocat in scripturi pana la urma si am renuntat la el, am instalat Opera si imi face aceeasi problema ca si in Firefox, numai ca aici nu mai merge sa instalez Greasemonkey ca si pana acum.....deci va rog frumos sa-mi spuneti si mie cum sa fac sa imi mearga TW Pro in Opera, cam cum reusisem aseara in Firefox .... !!!

Cya !

Din cate stiu Greasemonkey e doar pt Mozilla.
 
Sus