Motrică ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Deci... am văzut topul pentru motrică.... intemanare motrică... şi aproape ţoti au:

Briciul lui Fiagaro şi Puşca lui Granmont...

Eu vă intreb:

Sunt avantaje să primiti aceste arme dacă eşti pe motrică? Sau ce avantaje mai mari ai dacă eşti pe indemanare motrică?
 

DeletedUser

Guest
daca esti pe indemanare motrica o sa poti face jefuitor de morminte unde ai sansa sa le gasesti:)
 

DeletedUser

Guest
Deci... am văzut topul pentru motrică.... intemanare motrică... şi aproape ţoti au:

Briciul lui Fiagaro şi Puşca lui Granmont...

Eu vă intreb:

Sunt avantaje să primiti aceste arme dacă eşti pe motrică? Sau ce avantaje mai mari ai dacă eşti pe indemanare motrică?

Nu iti recomand sa te axezi pe motrica,este cea mai slaba indemanarea.Inafara de Jefuieste Morminte doar munci slabe ai.
 

DeletedUser

Guest
Daca iesti aventurier, iti spun sa te axezi pe pune capcane :D In plus, daca poti repara o caruta, transporta munitia si inca cateva munci cu noroc destul de mare (fara jefuitor de morminte) poate gasesti :D Eu la repara o caruta am gasit un magar, imbracaminte neagra, o pusca si 3 pumnale (si ruginite si ascutite :D) . Depinde si la ce nivel esti.
Plus ca nu ar fi rau sa ai si putin comert
 

DeletedUser

Guest
Daca iesti aventurier, iti spun sa te axezi pe pune capcane :D In plus, daca poti repara o caruta, transporta munitia si inca cateva munci cu noroc destul de mare (fara jefuitor de morminte) poate gasesti :D Eu la repara o caruta am gasit un magar, imbracaminte neagra, o pusca si 3 pumnale (si ruginite si ascutite :D) . Depinde si la ce nivel esti.
Plus ca nu ar fi rau sa ai si putin comert


Pune capcane= Xp

Comerţ= Bani

 

DeletedUser

Guest
dar dar daca ai comert ai munci cu noroc mare...la lvl 19 deblochezi comert cu indienii iar pe la 23-24 vanzare de arme(cu bonusurile de la imbracaminte)iar dupa ce ai deblocat vanzare de arme bagi pe aspect si ai si evanghelizare pe la 25-26..eu cam asa am avut muncile...evanghelizarea de la 24 cu haine mai bune...
 

DeletedUser

Guest
pune de la inceput totul pe aspect si o sa o faci mult mai devreme...eu am pus mai intai pe comert iar dupa pe aspect...cu esarfa verde si camasa gri am 58 pe evanghelizare si 112 pe comert...deci 218 pdm...
 

DeletedUser

Guest
nu mai spune....eu cu capcane iti fac mai multi bani decat face unu cu comert...ii las si 2 zile in plus sa munceasca la mina de argint si apoi il iau in 2 zile fara probleme;)

La ce muncesti sa stiu si eu. Si eu sunt bazat pe pune capcane (nu prea mult) Vreau sa fac si eu multi bani :D
 

DeletedUser

Guest
la fura cai care poti sal faci pe la lvl 24

Acuma depinde si ce ai pe tine... haine si altele... daca ai seturi sau altele... care iti dau un boost...

Iar la indemanare, poti merge pe "Pune capcane", iar apoi sa te orientezi usor pe indemanare... ca daca ai si haine, dai nou, faci mai usor...
 

DeletedUser

Guest
Pt aventurier am vazut si eu ca nu-i chiar extraordianra indemanarea comert.Dar e buna si aia:P

Da ii ceva mai buna pune capcane:P

Sau baga pe inot.:)

glumeam,pana vin muncile bune la inot putrezesti.:)
 

DeletedUser

Guest
mie comertul mi se pare bun...dar nu cred ca este mai bun decat capcanele...oricum...nici inotul nu cred ca este mai fantastic deoarece ai destul de putin meserii...
EDIT::))abia acum am citit ce ai scris mic:):))
 

DeletedUser8160

Guest
eu mam scarbit rau de tot de comert...capcanele sunt la moda :X :D :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
cocluzie:
modele:
la muncitori-reparare,construire,conducere,comert
la soldati-conducere,tactica,impuscare,reflex,aspect
la duelisti-tactiva,impuscare,reflex,aspect
la aventurieri-capcane

parerea mea:D
 

DeletedUser

Guest
comertul ar merge mult mai bine la aventurieri deoarece au acele bonusuri frumoase la clasa de caracter;)10% mai multi bani pt mina de argint,10%mai mult noroc pt vanzare de arme si comert cu indienii...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus