Motrică ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
eu sunt pe comert la aventurierul meu, dar inca nu am incercat capcanele:)
 

DeletedUser

Guest
Acum ca va contrazic dar cel mai bine sa iti pui pe impuscare de la lvl1....eo nu mi-am pus dar afi fost mult mai bine...ai munci si cu bani si cu noroc dar si cu XP:D
 

DeletedUser

Guest
Nu vă mai chinuiţi să vă chivernisiţi punctele astea pt că dacă ai jdemii pe împuşcare nu eşti cel mai bun duelist nici cel mai bun soldat, jdemii la capcane nu scoate aventurieru din tine iar cu jdemii la construcţie eşti un muncitor comunist care stă în oraş trist...
 

DeletedUser

Guest
Acum ca va contrazic dar cel mai bine sa iti pui pe impuscare de la lvl1....eo nu mi-am pus dar afi fost mult mai bine...ai munci si cu bani si cu noroc dar si cu XP:D

Poti pune dar nu ai nici o munca cu experienta,doar duelul si vaneaza curcani in rest nimic.Dar recomand cu caldura de la nivelul 1 sa puneti pe capcane.La nivel 24 veti putea lucra la Vanatoare de Ursi Grizly(daca aveti ghete gri de lucru,Jacheta gri,Palarie gri).Dupa ce aveti 200 puncte la pune capcane.Puneti doar la impuscare.Veti ajunge in top.Asa fac eu pe lumea 1 net,deocacamdata am 160 puncte la pune capcane.In top sunt pe locul 34,si am inceput de la nivelul 1 si iam intrecut pe toti cei de 50,60.
 

DeletedUser

Guest
pe indemanre motrica faci jefuitor de morminte :D si ai sansa de 90% ca obiectul sa fie valoros ... daia iti cade Briciul lui Fiagaro şi Puşca lui Granmont...

 

DeletedUser

Guest
Cam de la ce nivel poţi face munca, dacă eşti pur motrică?
 

DeletedUser6410

Guest
Cam de la ce nivel poţi face munca, dacă eşti pur motrică?

astea sunt muncile

90ndb4.jpg

e1bxpj.jpg

30hr9dt.jpg
 

DeletedUser

Guest
Eu am întrebat lvl-ul la care vei putea face munca aia cu noroc mare...
 

DeletedUser

Guest
Poti pune dar nu ai nici o munca cu experienta,doar duelul si vaneaza curcani in rest nimic.Dar recomand cu caldura de la nivelul 1 sa puneti pe capcane.La nivel 24 veti putea lucra la Vanatoare de Ursi Grizly(daca aveti ghete gri de lucru,Jacheta gri,Palarie gri).Dupa ce aveti 200 puncte la pune capcane.Puneti doar la impuscare.Veti ajunge in top.Asa fac eu pe lumea 1 net,deocacamdata am 160 puncte la pune capcane.In top sunt pe locul 34,si am inceput de la nivelul 1 si iam intrecut pe toti cei de 50,60.

Poate la nivel mic la curcani si duel...dar pe la lvl 45 de ja ai peste 200 impuscare si e destul de bine ca deja incep muncile cu XP si $...dar inainte o sa poti face explorare si vanatoare de coioti
 

DeletedUser12358

Guest
nu mai spune....eu cu capcane iti fac mai multi bani decat face unu cu comert...ii las si 2 zile in plus sa munceasca la mina de argint si apoi il iau in 2 zile fara probleme;)

daca e sa ma axez pe pune capcane bag tot ce am pe dexteritate si pune capcane pana la lvl 99 sau faci chestia aceea cu posibilitatea de a face toate muncile si pui pe pune capcane doar pana la lvl 25?
 

DeletedUser6728

Guest
Ascundere = ceva exp (Lupi , Ursi grizley) ceva bani (ambuscada) ceva noroc (ambuscada , cautare de comori , spargere)
 

DeletedUser

Guest
Deci... am văzut topul pentru motrică.... intemanare motrică... şi aproape ţoti au:

Briciul lui Fiagaro şi Puşca lui Granmont...

Eu vă intreb:

Sunt avantaje să primiti aceste arme dacă eşti pe motrică? Sau ce avantaje mai mari ai dacă eşti pe indemanare motrică?

Atat timp cat ai puncte multe la "Jefuitor de morminte" primesti aproape orice ;)
Cu cat mai multe puncte cu atat mai mare este norocul ;)
 

DeletedUser

Guest
daca e sa ma axez pe pune capcane bag tot ce am pe dexteritate si pune capcane pana la lvl 99 sau faci chestia aceea cu posibilitatea de a face toate muncile si pui pe pune capcane doar pana la lvl 25?

Te-ai uitat de cand e topicu'?

Rusine.

Oricum,cred ca la jefuitor de morminte cu cont premium sunt sanse sa iei armele astea doua,in special briciul.
 

DeletedUser12358

Guest
:)) nu inteleg de ce trebuie sa imi fie rusine si apropo dc imi spui mie de brici si armele celelalte in ce am scris eu in acel text nu reiese nimic din ce spui tu acolo
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus