Noutati versiune 1.36

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11306

Guest
Daca tot incercati sa faceti un update ganditi-va ma urmatoarele propuneri:
- obtinerea unei noi cazma rupta ( sau o conditie pentru aceasta, nu sa cauti ca un bezmetic la lucreaza ca negustor ambulant)
- o continuare pentru misiunile Nivel 90 - Mitul si Nivel 50 - Aurul mexicanilor ( aici a fost o decizie nu ar trebuii sa urmeze ceva?)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu nu am inteles un lucru. Putem sa ne plimbam de pe o lume pe cealalta cand si cum vrem?
 

DeletedUser

Guest
fara suparare dar cei care intra pe aceasta tema (majoritatea) se apuca sa posteze orice le trece prin cap fara a mai citi ce s-a m-ai scris
chiar in prima pagina s-a dat raspuns la intrebarea ta

SE POATE MIGRA O SINGURA DATA si nu oriunde ci numai in anumite lumi care (aici banuiec eu) vor fi diferite de la player la player in functie de criterii (lvl, indemanari etc)

probabil fiecare player va primi o lista de lumi unde poate migra insa ceea ce este sigur e ca nu se va migra decat O SINGURA DATA
 

DeletedUser17201

Guest
Nush ce sa zic , ar fi un dezavantaj pt unii...jucatorii noi care au nivel mic sunt asaltati de jucatori cu jucatori cu nivele mari :|Dar imi place totusi ideea ;)
 

DeletedUser2041

Guest
Eu nu am inteles un lucru. Putem sa ne plimbam de pe o lume pe cealalta cand si cum vrem?

Nu, scrie clar in anunt ca vor fi trasee predefinite. De asemenea am spus mai in urma ca nu se va putea migra decat o singura data per caracter.
Citeste si ce este scris in urma.
 

DeletedUser

Guest
Nu, scrie clar in anunt ca vor fi trasee predefinite. De asemenea am spus mai in urma ca nu se va putea migra decat o singura data per caracter.
Citeste si ce este scris in urma.

Cand spui " o data pe caracter ", te referi de ex. de pe lumea 1 pe 2 si de pe 4 pe 5?
 

DeletedUser

Guest
Foarte adevarat...ar tebui sa bage si sabie star wars pe care sa o cumparam cu pepite:))
:shoot: <3W

hei,hei,hei stai putin... suntem in vestul salbatic, sabie cu laser? serios? atunci deabea s-au facut armele care le gasesti in joc si tu vrei sabie cu laser?
bine ca nu veniti cu idei sa bage minigun, awp, ak-47, m4a1
imposibil cu uni :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21978

Guest
hei,hei,hei stai putin... suntem in vestul salbatic, sabie cu laser? serios? atunci deabea s-au facut armele care le gasesti in joc si tu vrei sabie cu laser?
bine ca nu veniti cu idei sa bage minigun, awp, ak-47, m4a1
imposibil cu uni :|

sti ca nici gloante nu erau atunci?
bagau in teava praf de pusca, bila de plumb, si ceva iarba dupaia habar n-am de ce si tu vrei arme automate? hai stii ce? nu vrei si un tmp sau mac ?

Realizezi ca a fost sarcastic nu?
 

DeletedUser16869

Guest
Erau gloante in west-ul salbatic.

Dar au aparut prin 1870-80 incolo (dar tot westul salbatic era)... :shoot:
 

DeletedUser19708

Guest
hei,hei,hei stai putin... suntem in vestul salbatic, sabie cu laser? serios? atunci deabea s-au facut armele care le gasesti in joc si tu vrei sabie cu laser?
bine ca nu veniti cu idei sa bage minigun, awp, ak-47, m4a1
imposibil cu uni :|

tin sa te anunt awp este bagat:P chiar este in functiune ( 200-400 dmg fort)
 

DeletedUser15359

Guest
nu e asa rau...dar o sa dispara lumi si poate uni jucatori
dar o sa fie o mare harababura
 

DeletedUser22768

Guest
Nu inteleg ce va plangeti atat,chiar e foarte buna ideea,nu inteleg de ce sunteti asa nemultumiti plus ca nu stim inca toate datele deci nu putem critica,si nu va inteleg pe unii care,nici macar nu cititi ce a scris Iulian si veniti si repetati intrebarile fara sa cititi si in spate,doar pentru ca va e lene.:tumble::blink:

Astept cu nerabdare acest update<3W si sunt curios ce ne mai rezerva.
:hmf:
 

DeletedUser

Guest
Care va fi distanta pe care putem migra(de ex daca suntem pe l9 putem migra doar pe l10,sau pana la ce lume putem migra?
 

DeletedUser

Guest
Dupa parerea mea este o idee proasta deoarece:
1.Sa zicem ca de pe lumea 2(dau un ex) vor migra majoritatea jucatorilor pe lumea 3 iar pe lumea 2 vor ramanea doar vreo 200 sa zic, ce se va intampla cu jucatorii aceia? le vor fi sterse conturile?
2.Sa zicem ca pe o lume ai un oras bun, o alianta buna si multi jucatori vor sa migreze pe alta lume atunci se duce de rapa totul, tot ce s-au chinuit alti sa formeze in timp va disparea.
3.Sau sa zic ca migrezi pe lumea 3 de pe lumea 2 iar dupa aceea exista posibilitatea ca majoritatea jucatorilor de pe lumea 3 sa plece dupa ce tu ai migrat deja si iar raman putin jucatori pe acea lume si cum tu nu mai poti migra ce faci, stai si astepti sa se inchida lumea murind de plictiseala?
4.O sa fie lumi pline de jucatori si lumi moarte cu jucatori putini.
5.Daca de ex vrei sa migrezi de pe lumea 2 pe lumea 3 si pe l3 ai deja un cont cu iteme,bani,etc. exista posibilitatea de ai da imprumut unui prieten pana iti stergi contul iar pe urma vi cu cel de pe lumea 2 cu tot cu itemele,bani,etc. care le ai deja si le iei inapoi pe celelalte, deci poti si fenta chestia asta.

Parerea mea este ca noul update o sa strice si mai mult jocul (care e deja stricat destul de tare)
 

DeletedUser2041

Guest
5.Daca de ex vrei sa migrezi de pe lumea 2 pe lumea 3 si pe l3 ai deja un cont cu iteme,bani,etc. exista posibilitatea de ai da imprumut unui prieten pana iti stergi contul iar pe urma vi cu cel de pe lumea 2 cu tot cu itemele,bani,etc. care le ai deja si le iei inapoi pe celelalte, deci poti si fenta chestia asta
Sunt lucruri care se pot verifica si sanctiona.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus