Playeri de pe Triburile.ro

DeletedUser

Guest
dupa cum se vede si aici ca si pe triburile.ro se ocupa cu site-ul statisticilor,probabil nu jucati triburile si din aceasta cauza nu ati auzit de el
 

DeletedUser

Guest
pensionar pe L1, n00b pe clasica, speed winner :D
felicitari pentru speed.

blestemat, lumea clasica, bat in retragere.
fost n00b in ...xyz pe l6 (am pus-o ca e cea mai mare realizare a mea pe triburile. multumesc MD pentru minunata oportunitate)

dupa cum se vede si aici ca si pe triburile.ro se ocupa cu site-ul statisticilor,probabil nu jucati triburile si din aceasta cauza nu ati auzit de el

il confunzi. e alt koko cel cu twstats
 

DeletedUser

Guest
nah bravos...m'am apucat recent si eu de speed..si ma doare mintea..cum puteti frate sa stati non'stop ca sa castigati...ce???

ca sa nu castigam nimic...dar distractia mai mare cand in 3 ore deja ai 2 sate, iar in 1o ore poti fi primul in clasament cu "n" sate si cu "n" atacuri, sprijinuri de coordonat... in urma cu 5-6 luni eram nelipsit de pe severele de speed in special de pe .ro, .de (castigator 1 runda pe .ro si 1 runda pe .de, mai trec in palmares si o runda pe .ch)
 

DeletedUser85

Guest
cand ne adunam odata? voi din sds-m si noi astia din 24/24? sa fie ceva frumos pe harta?

impotriva cui? eventual sa jucam intre noi... la sfarsitul lumi jucatorul de pe L40 are 2k pct :D, primi 3 au peste 500k si restul sub 100k pana la loc 10 maxim, man nu ai cu cine juca, nu se merita sa stai on :cool:
 

DeletedUser

Guest
impotriva cui? eventual sa jucam intre noi... la sfarsitul lumi jucatorul de pe L40 are 2k pct :D, primi 3 au peste 500k si restul sub 100k pana la loc 10 maxim, man nu ai cu cine juca, nu se merita sa stai on :cool:

pai intre noi.... sds-m vs 24/24 probabil vei gasi 6-7 oameni cu care sa poti juca o runda.... jumatate din runda vom fi neutri, cealalta jumatate dusmani.... doar pentru distractie.... ce parere ai?
 

DeletedUser85

Guest
pai intre noi.... sds-m vs 24/24 probabil vei gasi 6-7 oameni cu care sa poti juca o runda.... jumatate din runda vom fi neutri, cealalta jumatate dusmani.... doar pentru distractie.... ce parere ai?

se poate incerca dar viteza 200 nu mai mica :D
 
Sus