Playeri de pe Triburile.ro

DeletedUser

Guest
plin de soricei forumul asta :D
si eu pe L3 (jucam 2 insi pe un cont) , L4 (dar ma las) , L6 (foarte putin) , L7 (doar de dragul soriceilor pardon soricelelor) mai pe scurt mai deloc
 

DeletedUser

Guest
Vai..si boss si stresis ..ce sa mai ..Sting Reloded ...Helau guys
Betivii L5 Reloaded :D
Hei, South, deschidem si aici un bar? Uuuupppsss.... aici avem deja Saloon si cred ca Henry nu ar fi prea fericit daca l-am lasa fara locul de munca...
Ooooo... Mater, Tesis, Miguel, Dark, Mr. South... Trebuia să facem un oraş şi să îl numim Narf!...))
Soriceii au renuntat momentan la cascaval in favoarea palariei de cowboy :) Tribul Soarecilor se numeste aici Darkhood City (tovarasu` comunist vrea sa-i schimbe numele, dar n-are nici o sansa, atata timp cat STRESIS e la post :cool:)
plin de soricei forumul asta
si eu pe L3 (jucam 2 insi pe un cont) , L4 (dar ma las) , L6 (foarte putin) , L7 (doar de dragul soriceilor pardon soricelelor) mai pe scurt mai deloc
Soricutele ora sa te lase fara coada, Mr. Furty !!! Atentie la curse !

Ii mai detinem si pe Dark Vampire (Bampiru` Roz vaneaza tantari cu lasoul prin Vestul Salbatic si-si zice q7bad), Lordul (nepherim - spammer de nota 10), yo beau iar (betiv sef, l-a lasat pe barman fara provizii), Padfoot (my favourite kid) si avem chiar si... un comunist !!! stahanov (aka Zerg Master - l-am chemat in oras pentru ca e simpatic rau si oricum n-avea cine sa ne indoctrineze).

Se vede cine a facut recrutarile ? Chiar nu va dati seama ? IO !! Me rulz :cool:

Si-acum, inapoi la produs BANI !
 

DeletedUser

Guest
maaaama...chiar ca s-a mutat toata floarea cea vestita aici! Bai chitzaitorilor, va papa pasarile de prada si voua va arde de orasele! :D

Stiti ce draci o sa avem cand incepe lumea normala (nu asta beta)...
 

DeletedUser639

Guest
Eu joc triburile pe L5 si L7, cine vrea sa ma caute ma numesc Printul intunericului acolo
 

DeletedUser

Guest
Puma D. Ace fost Parazit Urban pe L3 si actual intr-un trib pe L5.Nu voi spune care.
 

DeletedUser

Guest
numele pe triburile tot floryn mysterio si sunt pe L4 (sunt si pe L1 dar lam lasat pe cnv sitter pt totdeauna)
 

DeletedUser

Guest
Pt cultura ta generala nu merge sa lasi sitter pe cineva permanent;)...nu stiu exact cat...la 120 de zile il poti lasa 60,sau ceva de genul oricum
 

DeletedUser

Guest
Pt cultura ta generala nu merge sa lasi sitter pe cineva permanent;)...nu stiu exact cat...la 120 de zile il poti lasa 60,sau ceva de genul oricum

pt cultura ta generala pe l1 se poate ;)

buna isee. bine te-am (re)gasit
 

DeletedUser

Guest
Sitter pe triburile?! si aici?

pt cultura ta generala pe l1 se poate ;)

buna isee. bine te-am (re)gasit

poti lasa sitter cat vrei, dar dupa 120 de zile nu mai poate ataca nimic si nu mai poate face aproape nimic decat sa mute trupe si resurse intre satele aceluiasi jucator:)
 

DeletedUser

Guest
si eu joc triburile

moneyplay pe L 5 L7 si L clasica poate ma cunoaste careva:D:P
 

DeletedUser

Guest
majoritatea jucam si triburile, nimic nou in chestia asta.

dar sa stiti ca pe toate lumile poti lasa sitter la infinit, dar dupa 120 de zile sitterul nu mai poate face decat sa mute trupe si resurse dintr-un sat al tau in alt sat al tau. nu mai poate sa atace si nici sa trimita sprijin sau resurse altor jucatori
 

DeletedUser

Guest
Am trait sa o vad si pe asta. Omu care da BUZZ in toiul noptii ca sa incite la spam acum e moderator :eek:

si eu sunt nedumerit. inca incerc sa-mi dau seama de ce a luat dave asa o decizie cel putin... pripita

PS: am dat ban in faza de teste la adela :)))

PS2: se mai schimba lumea... acum spamez cu rosu :D
 
Sus