Povesti de groaza

DeletedUser

Guest
ma speriat tare,chiar daca nu am inteles ce era cu demonii.

pai se lasa o portita mica de continuare a povestii..poate ar fi trebuit sa explic si care e faza cu demonii dar nu am considerat ca e necesar, eu am incercat sa fac o poveste interesanta care sa sperie..totusi sincer..nu stiu de ce dar parerea ta nu ma convinge:))..as vrea parerea cuiva putin mai mare..
 

DeletedUser8303

Guest
cred ca am inteles.

erau demoni fiindca casa era pe un cimitir,dar ce e cu celalalt cimitir?
 

DeletedUser7994

Guest
pai se lasa o portita mica de continuare a povestii..poate ar fi trebuit sa explic si care e faza cu demonii dar nu am considerat ca e necesar, eu am incercat sa fac o poveste interesanta care sa sperie..totusi sincer..nu stiu de ce dar parerea ta nu ma convinge:))..as vrea parerea cuiva putin mai mare..
te sperie un pic dar nu foarte tare 9
eu am pe langa scoala o gladire veche si niste prieteni au fost acolo si au zis ca se deschideau geamurile,erau siringi,oase si carti vechi dar cred ca mint
 

DeletedUser6748

Guest
casa era construita pe vechiul cimitir..iar noul cimitir era mai sus la cativa metri..

Nu e de speriat dar oricum e bine lucrata si frumoasa :) Te tine putin in suspans [atunci cand tot disparea bunica] si chiar nu mi-as fi dat seama unde tot disparea baba :) Frumoasa...astept si continuarea

9 :)
 

DeletedUser

Guest
daca il ai pe ecran mare, te sperie. eu nu l-am incercat
 

DeletedUser7994

Guest
eu un joc calm,placut linsititor, in care tre sa faci nu stiu ce la niste linii. si cand ajung la un anumit nivel apare o fata de zoombie care tipa. asta e scopul jocului. te face sa fii concentrat la el si apoi.... Boooooooooo.

uite dovada:http://www.youtube.com/watch?v=011FQ3duNc8&feature=rec-HM-fresh+div

nu te speria, asta e un filmulet cu unu care joaca jocul

http://www.youtube.com/watch?v=tciP8g-RlmY&feature=fvw
prea misto nu mai pot de ras=))))))))
 

DeletedUser8404

Guest
l-am avut pe ecran mare si cand mi-a aparut (dupa ce am terminat lvl3) a sarit soramea ca arsa dar eu nici nu m-am miscat
 

DeletedUser8303

Guest
asta mi sa intamplat si mie cand am vazut ala cu scaunul.
 

DeletedUser6748

Guest
l-am avut pe ecran mare si cand mi-a aparut (dupa ce am terminat lvl3) a sarit soramea ca arsa dar eu nici nu m-am miscat

Viteazule :) Si cu ce imi afecteaza mie existenta ca mi-ai spus acest lucru??

Hai gata cu off topicul :)
 
Sus