Print-uri cu obiecte gasite - munci cu minim 2000$ noroc

DeletedUser

Guest
f_1hocvfna0fcm_75b36b7.jpg

f_1hocvfna0fcm_e8719aa.jpg

f_1hocvfna0fcm_2391af9.jpg

f_1hocvfna0fcm_d87425d.jpg
 

DeletedUser

Guest
f_1hocvfna0fcm_e9df156.jpg


Elmer, ne-ai pus pe uploadat imagini :P

unele rapoarte sunt cu mai putine, altele cu mai multe puncte de munca. cred ca se vede clar diferenta. :)
 

DeletedUser2097

Guest
la sarlatan??cu 50% noroc?(+cp):eek:
ma duc sa caut un raport:D
30ivw5d.jpg


fuw7q1.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
tomrug.jpg


e bun cand gasesti chiar daca e ruginit,cred c-am uitat sa ma rog :)
 

DeletedUser

Guest
ad0myo.jpg

xmiud5.jpg

4t9gkw.jpg

nfh6l4.jpg


as avea o intrebare cum face ca sa puneti doar raportul fara net si celelalte dor raportul ca la sfr si altii
 

DeletedUser

Guest
auv6o9.png

24xe6bn.png

23t32ac.png

29bkhn9.png


Mai am o poza cu inca un bilet nr. 2 la jefuitor de morminte. De cand pot face munca, si nu de mult timp, am luat 2 bilete de acolo.
 

DeletedUser

Guest
cam slabut pentru un job cu 83 % noroc, am gasit si obiecte cu valoarea dubla, dar tot e ceva, decat nimic

 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Reguli de postare :

1. Se admit numai print screen-uri (deci fara copy-paste din dorinta de a fi on)
2. Doar munci cu peste 70% noroc (va spun din start ca munitia si comertul cu indienii nu se incadreaza)
3. Exceptii : a. Singurele produse admise pt print sunt "bastonul de plimbare" si "biletul nr 1" - gasite la orice job - (in rest se accepta doar obiecte). b. Se accepta si obiecte gasite la job-uri mai slabe de 70% dar NUMAI daca sunt gasite intr-un shift de 10 minute de lucru.
4. Comentariile sunt admise, bineinteles, dar numai insotite de un print conform regulilor.

Regula generala a thread-ului :

Orice post care nu contine un print in conformitate cu regulile de postare va fi considerat spam si va fi sanctionat ca atare (warn).

PS : Nu mai citati regulile fara sa aveti si print, acestea vor fi postate doar de catre mine, complet, aproximativ pe fiecare pagina a topic-ului. Daca cineva nu a respectat ceva lasati-l in "seama autoritatilor" :)) Multumesc.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Am si eu un raport de pe lumea beta.net
AM muncit 10 minute ca si Cowboy. :))

Picture1-3.jpg
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Reguli de postare :

1. Se admit numai print screen-uri (deci fara copy-paste din dorinta de a fi on)
2. Doar munci cu peste 70% noroc (va spun din start ca munitia si comertul cu indienii nu se incadreaza)
3. Exceptii : a. Singurele produse admise pt print sunt "bastonul de plimbare" si "biletul nr 1" - gasite la orice job - (in rest se accepta doar obiecte). b. Se accepta si obiecte gasite la job-uri mai slabe de 70% dar NUMAI daca sunt gasite intr-un shift de 10 minute de lucru.
4. Comentariile sunt admise, bineinteles, dar numai insotite de un print conform regulilor.

Regula generala a thread-ului :

Orice post care nu contine un print in conformitate cu regulile de postare va fi considerat spam si va fi sanctionat ca atare (warn).

PS : Cowboy nu are 70% noroc, dar post-ul e ok... e obiect gasit in 10 minute... ceea ce nu se poate spune despre ale voastre :)
 
Sus