Probleme de functionare Lumea 1

DeletedUser

Guest
intrebare

exista vreo limita la atacul jucatorilor? am fost atacat si peste o ora am fost iar atacat:mad:
 

DeletedUser

Guest
ai gresit sectiune de postare , exista o limita, odata un jucator atacat , acesta nu poate fi atacat consecutiv in mai putin de o ora de cand a fost atacat, iar daca jucatorul respectiv a fost lesinat acesta nu poate fi atacat pentru 24 de ore.
 

DeletedUser

Guest
andreicos..esti incepator..urasc incepatorii...in fine..da ceasul asta e descrescator?
 

DeletedUser

Guest
Sunt probleme cu L1 ??? Nu-mi merge . Nu ma pot loga.

gata , vad ca i-a trecut.
 

DeletedUser

Guest
mie nu imi merge deloc lumea 1

sal.ma puteti ajuta ca eu nu ma pot conecta deloc la lumea 1.imi zice ca lumea nu e disponibila...DE CE??
 

DeletedUser

Guest
este vreun bug?

am activat cont premium pt salar mai mare si am lucrat la Comert si Sapator de morminte cate 2 ore si cand imi scadea mergeam la duel sau la somn si apoi iar la comert si la sapator de morminte pentru ca au noroc mai mare si nu am mai gasit nimic de ceva vreme!
Este vreun bug sau nu am lucrat destul??
 

DeletedUser2097

Guest
mi se pare mie sau L1 are probleme?(sa fie din cauza ca au redeschis inscrierile pe aceasta lume??)sper ca nu
 

DeletedUser

Guest
Ati mai auzit!

Fara a primi niciun mesaj, niciunul din jucatorii din orasul Atlantica, ne-am trezit de pe locul 200 si ceva cu peste 10.000 puncte ...undeva la 3500 puncte. Adica Primarie de la cat a fost la nivel1
Armurier de la nivel 5 la 1
Magazin ..idem
Croitor de la nivel 5 la 1

????????????

Si nimeni nu stie de ce!!!!
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 1.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Fara a primi niciun mesaj, niciunul din jucatorii din orasul Atlantica, ne-am trezit de pe locul 200 si ceva cu peste 10.000 puncte ...undeva la 3500 puncte. Adica Primarie de la cat a fost la nivel1
Armurier de la nivel 5 la 1
Magazin ..idem
Croitor de la nivel 5 la 1

????????????

Si nimeni nu stie de ce!!!!

daca un jucatoru aare/avea multi-accounts atunci punctele orasului respectiv vor scadea
 

DeletedUser

Guest
Pai si nu-i normal sa fie anuntati jucatorii sau conducerea orasului respectiv?
 
Sus