Probleme de functionare Lumea 1

DeletedUser

Guest
salutari
am si eu o intrebare
unei prietene( este vorba de player ioneee ) ii apare nu stiu din ce motiv parola gresita. a incercat sa-si dea retrimitere de parola si nu primeste nimic. ea nu are cont de forum, deci nu poate sa intre pe forum sa-si expuna problema. este primarul orasului petroshima al carui locuitor sunt si eu. eu daca ma uit pe ea ca si jucator imi apare ca nu mai are niciun item . Din pacate ea e singurul player cu drepturi in oras deci noi nu putem face nimic(nu putem trimite invitatii, nu putem sa dam afara pe nimeni) cum se solutioneaza aceasta problema?

am trimis si eu si alti playeri de 3 zile. niciun raspuns. ideea e ca acel player are premium pt care plateste care se cam duce degeaba
 

DeletedUser

Guest
ITI ZIC EU DC NU II MERE PAROLA ....pt ca scrie cu caps lock(ASA) si parola trebuie scrisa(asa) nu conteaza ca e numar sau litera ...si app nu se primeste imediat acel email mai asteapta ..sau poate ia fost trimis da la SPAM unele email-uri apar acolo :)
 

DeletedUser

Guest
nu e nici de la aia, a incercat de mai multe ori de 3 zile si tot asa, chestia care e ciudata e ca daca ma uit eu din joc pe acel player apare fara niciun item pe el
 

DeletedUser

Guest
atunci i sa aflat parola :) i sa vandut tot si cine mai stie ce i sa mai intamplat pe acolo :)
 

DeletedUser

Guest
si atunci de ce nu poate sa isi schimbe parola, a incercat sa si-o schimbe si nu primeste nimic pe cont. ar fi pacat sa se piarda un player care avea toate iteme-le de duel adica bizon de aur, palarie piele alba de lux, palton de lux si cizme de lux si a mai platit si premium inca de la inceput si pana cand s-a intamplat chestia asta, probabil ma voi retrage si eu daca nuse rezolva aceasta problema
 

DeletedUser2948

Guest
prin rezolvarea problemei intelegi sa i se dea inapoi ce avea daca sa vandut tot?

scuza-ma...dar cu ce ii de vina staff-ul the-west ca sora/prietena/vecina ta nu stie sa isi puna o parola grea?
 

DeletedUser

Guest
....

ma bag si eu in discutia asta. o cunosc pe ioneee, ii trebuie doar contul inapoi, isi cumpara ea itemurile doar acces ii trebuie
 

DeletedUser

Guest
ar mai fi un paradox, daca acel cont e blocat orasul nostru ramane fara conducere... ce se va intampla cu noi, ceilalti locuitori
 

DeletedUser2948

Guest
alegeti alt primar si trimiteti tichet la suport ca acel user sa fie primar, iar adminii il fac primar
 

DeletedUser

Guest
oky multam, sper sa si raspunda, de 3 zile am trimis problema la admini si niciun raspuns
 

DeletedUser

Guest
Se lucreaza la lumea 1 sau sunt probleme? Nu ma pot loga pe lumea 1.
Imi apare asta:
83597518.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu pot sa ma logez pe lumea 1 ca zice:The database attempt was refused.De ce?:(
 

DeletedUser1350

Guest
disperati sunteti fratele meu...cum nu merge gata nu merge va crizati.
Sunt simple probleme techince ca la orice joc.Stati calm ca nu pierdeti conturile.
 

DeletedUser22

Guest
disperati sunteti fratele meu...cum nu merge gata nu merge va crizati.
Sunt simple probleme techince ca la orice joc.Stati calm ca nu pierdeti conturile.

Da...foarte interesant...ca tiocmai se intampla ca sa mai joc vre-o 3 jocuri....si inafara de asta, la nici unu nu apare probleme tehnice....
Mai nou vad ca nu trece 3 zile fara sa apara vre-o problema...
Si normal ca ne crizam....poate eram pe cale sa dau un duel, sau poate caracterul meu imi sta si nu face nimic....
Da se pare ca jocul asta poti sa il joci doar cu portia cateva ore pe zi (recunosc ca exagerez...dar totusi...)

Later Edit:Si daca tot apar probleme de ce nu se anunta?...si daca apar problemele astea pe neasteptate, de ce nu se verifica serverele periodic (odata pe saptamana)?....la noi defapt asa e reparam cand nu mai merge!
Saptamana trecuta am asteptat 2 zile sa imi vina pepitele....acum poate trebuie sa mai astept o zi sa imi dau comanda....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
disperati sunteti fratele meu...cum nu merge gata nu merge va crizati.
Sunt simple probleme techince ca la orice joc.Stati calm ca nu pierdeti conturile.

Eu nu sunt disperat ,eu doar vreau sa stiu de ce imi apare asa si asta-i tot,se mai intampla.
 

DeletedUser

Guest
The database connect attempt was refused

asta imi apare si mie.

daca se baga update-ul atunci nu e problema, dar daca nu macar puteau sa anunte !
 
Sus