Probleme de functionare Lumea 1

DeletedUser

Guest
mai mai, prea mult spam. Stati linisititi ca se va rezolva. Cand sunt probleme toti avem. Nu este nici prima data, nici ultima.<3W
 

DeletedUser1350

Guest
Din cauza unor probleme tehnice Lumea 1 este indisponibila. Se lucreaza la rezolvarea problemei, va rugam nu trimiteti tichete la suport pe aceasta tema.
Multumiti?disperatilor
 

DeletedUser22

Guest
disperati sunteti fratele meu...cum nu merge gata nu merge va crizati.
Sunt simple probleme techince ca la orice joc.Stati calm ca nu pierdeti conturile.
Aaaaa si tu daca nu esti disperat ce cauti pe aici?....nu raspunsuri la intrebarea de ce nu merge jocu?
Asa ca daca nu ai ceva mai util sa spui mai bine nu o face!!!!
 

DeletedUser

Guest
Dave
Probleme de functionare lumea 1
Din cauza unor probleme tehnice Lumea 1 este indisponibila. Se lucreaza la rezolvarea problemei, va rugam nu trimiteti tichete la suport pe aceasta tema.
Multumim pentru intelegere!

Multumim pentru raspunsul prompt! :)

PS: Aici e adresa directa.
 

DeletedUser

Guest
probleme

Daca tot este inactiva lumea 1 poate facem un efort si prelungim si contul premium,nu de alta,dar e criza,totusi...macar sa avem grija de cei care cotizeaza la joc...:mad:
 

DeletedUser

Guest
Daca tot este inactiva lumea 1 poate facem un efort si prelungim si contul premium,nu de alta,dar e criza,totusi...macar sa avem grija de cei care cotizeaza la joc...:mad:

asa mi s-ar parea si mie corect.. azi mi se termina bonusul de salariu mai mare si nici macar nu cred ca ma voi mai putea bucura putin de el..
 

DeletedUser

Guest
problema nu e ca pica serverul, problema e ca pica PREA DES serverul. multi dintre noi investim niste bani aici (intr-adevar, nu ne obliga nimeni) si cand avem timp si chef de joc nu putem face nimic din cauza UNOR PROBLEME APARUTE. afara se da cont premium gratuit cand serverul este indisponibil. aici, nimic. nu prea e normal ce se intampla.
in afara de asta, nici nu prea ai pe cine sa tragi la raspundere pt problemele care apar din x motive. la noi, seriozitatea nu este o virtute. pacat.
 

DeletedUser

Guest
se pare ca a disparut definitiv.s-au sters toate conturile din baza de date, deci se va da INCEPUT NOU la L1 .asta este .


le; uitati-va la semnatura mea sau altor playeri de pe L1 . Scrie : Acest jucator nu exista .
 

DeletedUser

Guest
poi in acest caz cred ca mai mult de jumatate jucatorii se vor lasa de acest joc pentru ca unii au jucat numai pe l1
 

DeletedUser1350

Guest
vezi ca nu cumva sa te vada tipul ala de mai sus ca te raporteaza ca disperat si crizat doar pt ca incerci sa afli niste raspunsuri :P

asa e... disperatilor cand va vad asa nu merge jocu 1 min gata 100 topicuri deschise asa ca taci
 

DeletedUser22

Guest
asa e... disperatilor cand va vad asa nu merge jocu 1 min gata 100 topicuri deschise asa ca taci

Ba desteptule....pentru lucrul asta sunt facute unele teme pe acest forum...mergi si da-ti foc mai 2lei-3lei....
Eu nu stiu pt ce te trezesti sa te bagi in seama...
Si copile daca nu sti sa numeri aunci mergi si impusca-te eu nu am vazut 100 de topicuri deschis, eu am vazut doar acest topic...si si daca ar mai fi fost inca 2 topicuri deschise...tot mai este mult de la 3 la 100.

Apropo...vad ca esti la fel de muc pe forum cum esti si in joc, si daca tot ai gura mare si iti umbla in toate partiile atunci pregateste-te de dueluri, din pacate nu pot sa am placerea sa te duelez eu deoarece esti un nimeni pe lumea 1....dar fi sigur ca o sa vina altii sa te linisteasca.

Data viitoare gandeste inainte sa deschizi gura....hai pa ca mi-am irosit 5 minute din viata sa ii scriu unui copil care probabil o sa o cheme pe maica-sa sa ii citeasca mesajul!!!!
 

DeletedUser

Guest
Gata mah' potoliti-va, s-au rezolvat problemele si sper ca nu vor mai fi.

time2die, nu esti singurul care are cont in top 50 pe L1, suntem si altii, asa ca sa ne pastram calmul si sa-i lasam pe cei abilitati sa rezolve problemele. Nu rezolvam cu nimic daca ne stresam aiurea...nu?
 

DeletedUser22

Guest
eu nu am spus ca nu mai sunt si altii....
Da adevarul ca tipu' ala asa de tare m-a disperat...pe langa ca am avut o zi proasta ieri, nici nu am prea putut sa ma uit peste vest, si pe cand am reusit sa imi fac ceva timp, lumea era cazuta.
Intru repede pe forum sa vad daca mai au si altii probleme (sau daca sunt singurul cu probleme), ca sa ini sara in ochi mesajul lui ala facand lumea disperata, si crizata, doar pt ca vroiau ca cineva sa le dea raspuns la nedumeriri.
Nici macar nu ajuta cu nimic postul lui, si mai si abera la greu peacolo. Si inca tot el e cu trompeta pe sus.
E foarte nashpa sa te bagi in seama pe forumuri doar ca sa te afli in treaba si sa vorbesti aiurea, mai ales pe cele care sunt destinate pt ajutor sau alte probleme de genu asta.
 

DeletedUser

Guest
eu nu am spus ca nu mai sunt si altii....
Da adevarul ca tipu' ala asa de tare m-a disperat...pe langa ca am avut o zi proasta ieri, nici nu am prea putut sa ma uit peste vest, si pe cand am reusit sa imi fac ceva timp, lumea era cazuta.
Intru repede pe forum sa vad daca mai au si altii probleme (sau daca sunt singurul cu probleme), ca sa ini sara in ochi mesajul lui ala facand lumea disperata, si crizata, doar pt ca vroiau ca cineva sa le dea raspuns la nedumeriri.
Nici macar nu ajuta cu nimic postul lui, si mai si abera la greu peacolo. Si inca tot el e cu trompeta pe sus.
E foarte nashpa sa te bagi in seama pe forumuri doar ca sa te afli in treaba si sa vorbesti aiurea, mai ales pe cele care sunt destinate pt ajutor sau alte probleme de genu asta.

da, aici te inteleg si pe tine, si eu am intrat pe forum rapid tocmai ca sa mi se confirme ca nu-s singuru' care experimenteaza mesaju' cu pricina si ai dreptate, nu chiar m-as fi bucurat sa citesc dupa mine pe unu' care-mi spune ca-s disperat...de parca aia ma durea pe mine atunci!!:eek:

Intr-un final e bine ca s-a terminat cu bine si putem toti sa ne vedem de ale noastre:D

Sa fiti iubiti cu totii si spor !
 

DeletedUser22

Guest
Sunt singurul caruia nu ii merge lumea 1? sau intampinati si voi probleme din 3 in 3 minute?
 
Sus