Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Ei.
Am cumparat pe 6 noiembrie 2010 si eu 9000.
Plus 8000 la prietena. :)
Mai am acum 820 :)
Majoritatea (ale mele) au fost bagate pe Colorado.
Oricum, ma indoi ca mai cumpar la halul in care merge.
 

DeletedUser

Guest
oi fi fost tu ala care vorbeai :-? =))
DA 14000?:O LA CE ITI ERA GANDU :))
Nu cred ca trebuie sa dau explicatii nimanui ce fac eu cu banii mei.Am suficienti.Asta in viata reala.Si intamplator mai am si o oarecare varsta.Ca atare te rog sa-ti vezi lungul nasului te rog.Ma refeream la faptul ca sunt oameni care platesc o multime de bani pentru acest joc iar serviciile lasa mult de dorit! Punct!
 

DeletedUser

Guest
sal

cenaiba se intampla de azi dimineatanu ma mai lasa sa ma logez cica"datele de login au expirat"
 

DeletedUser17

Guest
Pai se face ceva! A disparut vechiul mesaj si a aparut altul, asa sa nu ne plictisim.

----------------------------------------------------------------------------
Datele de login au expirat
Sesiunea de autentificare a expirat. Pentru a putea juca în continuare, trebuie să te reconectezi de pe pagina principală!

La pagina principală.
 

DeletedUser

Guest
eu am zis ca e de la mine , dar se pare ca nu am numai eu problema aceasta .

Datele de login au expirat
Sesiunea de autentificare a expirat. Pentru a putea juca în continuare, trebuie să te reconectezi de pe pagina principală!

La pagina principală.
 

DeletedUser

Guest
Germanii lucreaza

Oameni buni! Ce nu intelegeti?
"Problema e raportata, germanii lucreaza " - nu asta e raspunsul standard?

Postam degeaba aici; in plus, ne logam absolut inutil in acest joc.
 

DeletedUser11151

Guest
Aceeasi problema o am si eu.
Va rugam domnilor admini sa faceti ceva ca sa putem juca si noi linistiti si fara teama ca in orice moment apare aceasta eroare.
Sper sa remediati problema in cel mai scurt timp.:(
 

DeletedUser

Guest
Da vad ca acum nici mie nu imi merge, imi tot apare mesajul cu "Sterge cookies de logare". :( Va rog sa faceti ceva, jocul e prea frumos ca sa nu il jucam <3W
 

DeletedUser17

Guest
Deci eu inteleg ca se lucreaza dar ce nu inteleg e ca se lucreaza de cateva luni dar nu se vede nici un rezultat. Pe West.net nu exista asemenea problema si lumile sunt mult mai populate. Nu cred ca se supara nimeni daca se inchide lumea, sa zicem 2 zile, dar sa stim ca dupa aceia nu vor mai fi probleme. Si adminii trebuie sa inteleaga ca jucatorii sunt asa de inversunati nu pt ca au ceva cu ei ci pentru ca: WE <3W !!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Datele de login au expirat
Sesiunea de autentificare a expirat. Pentru a putea juca în continuare, trebuie să te reconectezi de pe pagina principală!


RASPUNS:10.RO.THE-WEST.RO/PHP#
 

DeletedUser5267

Guest
Nu stiu de ce va mirati. Lumea asta nu a mers niciodata bine!. Acum are metastaza, este in operatie, fiti ingaduitori!!! :D....Dar pana cand?:confused:

Deocamdata....

Datele de login au expirat
Sesiunea de autentificare a expirat. Pentru a putea juca în continuare, trebuie să te reconectezi de pe pagina principală!

La pagina principală.
Aleluia....macar anuntati pe pagina principala ca nu este accesibila, sa nu ne mai chinuim!12 ore ; 24 cat aveti nevoie sa puneti servarul la punct....este greu???
 

DeletedUser

Guest
Alta este ideea. Tehnicienii "NEMTI" sau cine se ocupa de aceste servere au o pregatire jalnica deoarece COLORADO nu a mers bine din prima zi.De ce nu recunosc ca sunt incapabili sa rezolve problema si sa se lase de meserie. Rabdarea noastra are si ea limite.Nu putem sa stam la "CHEREMUL" lor sa rezolve o problema de "N" luni. Rusine sa le fie!
 

DeletedUser

Guest
Lome...da viata voastra e the-westu?:|

nu mai dati mesaje aiure ca nu va merge ... Cititi ce s'a zis inainte ... Atatea mesaje aiurea :|

s'a inteles da o eroare noua ... Au facut update la aia ca l'a altceva nu puteau

in loc sa te mai scoata cand te loghezi acum iti da eroarea asta...e greu?
 

DeletedUser

Guest
Invalid

Asa te cheama asa e si mesajul tau, invalid, cand te loghezi te scoate imediat cu mesajul spre pagina generala.

Aici lumea are dreptul sa isi exprime supararea si nu da mesaje aiurea, plus ca daca cineva <3W west asta nu inseamna ca aici e viata lui stai linistit........oh citez "Lome si apostrof" unde te indrepti tu dulce limba Romaneasca
 

DeletedUser

Guest
Care ar fi problema ta ca vorbesc asa?:|
Stiu limba romana,poate chiar mai bine ca tine :)
Limbajul asta e unul folosit doar pe net :) in schimb unde trebuie vorbesc normal :|
 

DeletedUser

Guest
Aceasi problema

Din pacate pe Colorado imi da aceasi eroare de fiecare data cand incerc sa intru.Am vazut ca sunt alte topic-uri cu aceasta tema dar nici un raspund.Mie imi spune:
"Sesiunea ta a expirat"

Am schimbat si parola nimic.Sper sa se faca ceva pentru ca <3W
 

DeletedUser

Guest
Si la mine face feste..:( cica..."sesiunea de logare s-a incheiat,va rugam sa va logati de la pagina principala". Nu inteleg ce vrea sa zica :( ca am incercat de mai multe ori sa ma loghez si nu m-a lasat :( sunt disperat :( please help me
 
Sus