Probleme de functionare Lumea 14 (Florida)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
si cand aveti de cand sa il activati?
mda...ceilalti pot sa vorbeasca pe chat,numai eu nu :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
e dezactivat :)) nici macar pe chat nu avem voie sa vorbim :))macar trebuia ca sa ne spuneti de la inceput..ca sa nu mai facem aiurea cont si sa bagam pepite..pentru unii chiar este important chatul..mai aveti multe idei din astea?
 

DeletedUser

Guest
acum cred ca are erori..trebuie iar sa asteptam N zile ca sa le repare :))
 

DeletedUser13561

Guest
Nu pot sa schimb avatarul de la oras... dupa ce aleg poza si dau trimitere tot cea veche apare
 

DeletedUser

Guest
daca ai chrome asa se intampla..trebuie sa dai golire cache..daca esti pe mozilla..dai un mesaj la suport
 

DeletedUser

Guest
Tot ma deloghez si iar ma loghez si degeaba.....nu imi apare culege portocale....si nu pot sa fac o misiune...de ce?
 

DeletedUser

Guest
Probleme vizualizare

Salut.
Am probleme de vizualizare rapoarte , telegrame , caracter etc.
Nu se deschid. Ati avut care problema asta?
Daca ma puteti ajuta.
Mersi.
 

DeletedUser

Guest
Eu nu pot intra pe Florida...in schimb pe celelalte lumi merge:blink:
 

DeletedUser9442

Guest
Cand incerc sa intru pe Florida nu imi da eroare ca lumea e indisponibila dar nici nu pot intra si ma trimite inapoi la pagina principala.
 

DeletedUser14995

Guest
traim in romania jucatorilor, daca existau si servere externe, nu isi bateau joc de noi ca cei de aici, asa ca suportati consecintele! :sombrero:
 

DeletedUser

Guest
oare de ce se intampla problemele astea doar pe .ro?? si merge atata de rau si cu lag?? si pe alte TW .net .de etc merge perfect..cu viteaza, fara lag....cred ca daca erau problemele astea pe alt the west se luau deja masuri..
 

DeletedUser

Guest
Chestia ciudata este ca si ieri a fost la fel si nu am vazut nici un mesaj in care sa fim instiintati de astfel de probleme la logare sau functionare!

Cum spunea colegul de mai sus: Traim in Romania!
 

DeletedUser11724

Guest
bai da ce se intampla ca nu pot intra deloc pe lumea asta si nici nu e scris nimic ce ati dat stingerea?
 

DeletedUser21241

Guest
nu merg mai multe lumi... Lumea 2 si Florida unde joc eu nu se conecteaza... doar lumea 6 ... cat de urat...:(

si cu cei ce joaca cu premium cum ramane?... arunca banii la gunoi aiurea?...

peste tot la INNOGAMES aceleasi probleme pe serverele .Ro
 
Sus