Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser8320

Guest
acuma am pierdut lupta de la fortul Troy II.......dc aceleasi probleme meru.....pe toate lumile pe care joc mi se acceseaza mapa la fort doar pe l4 trb sa astept cate 30 de min sa imi intre in mapa.....imi tot scrie Incarca Harta si degeaba.....am scris si la suport si vad ca tot degeaba....isi bat joc de mn si eu mai si investesc bani in jocu asta....sa ma sters pe ei administratori

Inainte de a-ti administra frumusel un 6.4, o sa-ti explic si aici ceea ce ti s-a explicat si in ticketele pe care le-ai depus : jocul merge perfect, orice probleme de incarcare sau afisare a hartii jocului sau a forturilor se datoreaza problemelor din pc-ul tau propriu (browser - cache, versiune, cookies, etc -, flash, java, conexiune slaba, etc.) iar noi nu avem cum sa remediem astfel de erori, acestea nefiind cauzate de serverele pe care ruleaza west.

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mdea....e prima data cand nu-mi mere sa intru
mai intai imi zice k lumea nu e disponibila acuma imi zice
Greşeală:
Sesiune depăşită!
...ce puii mei are???:mad::confused:
 

DeletedUser8320

Guest
pai si ce sa fac atuncea.....folosesc mozila si opera cu nici una nu mi se deschide harta fortului pe l4 , in rest pe celalalte lumi nu am probleme doar pe L4.......am instalat si java si flash si degeaba pt lumea 4
 

DeletedUser8846

Guest
te agiti degeaba iti spun sigur ca de la tine e problema
la batalia de la Troy am fost peste 30 de playeri pe chat si nu s-a plans niciunul ca nu poate juca deci nu cred ca au avut probleme la fel si eu nu am avut nici un fel de probleme la batalia de fort..........este in mod sigur de la tine problema
 

DeletedUser10541

Guest
nu va suparati am sh eu o prblema: stau aprox 10min in joc iar apoi imi da o eroare de la cookis sh ash dori sa stiu de ce k mi se intampla des sh eu nu am d gand sa intru sh sa ies intr-una
 

DeletedUser10545

Guest
nu va suparati am sh eu o prblema: stau aprox 10min in joc iar apoi imi da o eroare de la cookis sh ash dori sa stiu de ce k mi se intampla des sh eu nu am d gand sa intru sh sa ies intr-una

cum adica??iti iese asa din joc??
 

DeletedUser10541

Guest
imi scrie cookie invalid sh trebue sa ii dau iesire:( sh eu ma plictisesc sa ies sh sa intru intr-una:((
 

DeletedUser

Guest
Si eu am aceasi problema pe lumea 7, orice brower as-i folosi nu mi se incarca harta.
 

DeletedUser

Guest
mi-au disparut banii

am facut doua munci, un duel FanePiticu vs. Derbedeu m-am dus sa ma culc in alt oras si deodata nu mai am nici un ban.
basca ca vreau sa atac un fort si nu se incarca harta fortului sa ma pozitionez.
cum pot sa ma joc asa...:mad:
 

DeletedUser

Guest
Nu mai vad harta !!

deci urm problema este aceasta ... daca stau activ timp de 2-3 ore harta imi dispare doar partial , nu toata , imi spune si mie cineva ce este de facut , ptr ca de ex dau pe miniharta si dau pe orasul din care fac parte dar nu il pot vedea , ce este de facut ... :| ?


Asta se intampla mai ales atunci cand dau logout si dupa intru iar :| , va rog sa imi spuneti ce sa fac sau sa rezolvati problema ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9612

Guest
sa va zic si eu durerea mea:
de vreo 2 zile tot incerc sa ma inscriu in batalii pe lumea 5 si imi apare o eroare.
dupa ce imi aleg atacator/aparator imi apare Empty server response.
wkrzg80vmfigwvx61etv.jpg


asta mi se intampla numai pe lumea 5.pe celelalte lumi ma bat in forturi fara nici o problema.pe 5 nu vrea nici in ruptul capului.
eu presupun ca undeva e o problema cu serverul sau ceva se intampla pt ca odata ce imi intra pe celelalte lumi nu vad care ar fii problema la mine.daca chiar ar exista o problema cu browserul meu (mozilla) nu miar da voie sa ma conectez nici pe celelalte lumi.
stiti careva vreo solutie?
 

DeletedUser

Guest
Valentine's Day (Ce îşi doresc femeile)

Maria Roalstad: Femeile îşi doresc în permanenţă lucruri sclipitoare şi mai ales scumpe. Un parfum ar fi de exemplu un cadou frumos sau ce ai spune de au... AU! Mi-a înţepenit gâtul aşa de tare în ultimul timp pentru că dorm aşa de prost pe pernă... Deci, unde rămăsesem? Ah da, ce îşi doresc femeile... Ai înţeles cu siguranţă ce am vrut să spun.




Ţintă: Adu-i lui Kate bumbac pentru o pernă
Necesar Recompensă:
Bumbac 0/1
+ 50 puncte de experienţă
+ Necunoscut
 

DeletedUser8171

Guest
am ajuns la nivelul 68 si nu am primit misiunea de la nivelul 67(raidul),de ce? ...unde e problema?
 

DeletedUser2948

Guest
Apare doar Vineri. Daca cautai(iti lua mai putin timp decat daca scriai intrebarea asta) aflai mai repede raspunsul si nu vedea lumea in tine alt incuiat care nu vede "Cauta".
 

DeletedUser3941

Guest
Nu sunt sigur ca e o eroare sau pura coincidenta, dar de-a lungul timpul, am testat mai mult de 2 luni si am observat ca energia scade mai mult cand muncesti undeva. Mai exact, de fiece data, am cu 1 punct sau 2 puncte de energie mai putine, decat pe celalte lumi, executand aceleasi actiuni.
 
Sus