Probleme de functionare Lumea 5

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Depune un tichet folosind sistemul de suport (in joc "Setari" > "Suport") si te va ajuta un admin daca e cazul.
 

DeletedUser

Guest
ce se intampla?

nu pot sa intru la o lupta pt fort
zice ceva cu serverul
nu raspunde sau asa ceva
 

DeletedUser

Guest
La misiunea lui Mugdrige, "Muntii Negri(Provizii)",am vazut ca iti trebuie Whisky.
M-am uitat la toate muncile pe care pot sa le fac si niciuna nu dadea acest obiect.
Pe west stats apare ca ti-l da la meseria "lucreaza ca mercenar",insa aceasta nu mai e disponibila,cel putin mie nu-mi apare.
 

DeletedUser

Guest
La misiunea lui Mugdrige, "Muntii Negri(Provizii)",am vazut ca iti trebuie Whisky.
M-am uitat la toate muncile pe care pot sa le fac si niciuna nu dadea acest obiect.
Pe west stats apare ca ti-l da la meseria "lucreaza ca mercenar",insa aceasta nu mai e disponibila,cel putin mie nu-mi apare.

iti va aparea o sub-misiune unde vei avea nevoie de 3xcereale si iti va da whisky
 

DeletedUser

Guest
Am o problema cu logarea
Cind dau sa aleg o Lume...imi apare urmatorul mesaj:
Datele de login nu sunt corecte
Nu au cum sa nu fie corecte,parola am resetat-o de citeva ori si tot nu merge
Poate sa-mi spune careva cum sa rezolv aceasta problema?
 

DeletedUser

Guest
asa am patit si eu . am schimbat parole si e-mail intro veselie. dar era de la ei
 

DeletedUser2407

Guest
Probleme pe lumiile 5 si 6 la culegator de tutun . Lucrez 2 ore si nu imi da nimic
Energie imi ia , raport nu imi da si nimic exp sau bani .
E ca si cum nu as lucra nimic .
Mai jos aveti o poza . Eu nu am vazut asa ceva sa imi apara Durata : 3 minute .
Ce pot face ?

thewest.jpg
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Dai ok si lucrezi cele 3 minute.. vei primi o frunza de tutun. Asa e conceput jocul, nu inteleg de ce vrei tu sa dai 2 ore... Dupa ce inchei cele 3 minute va merge si la restul de timpi (30 min, 1 ora, 2)
 

DeletedUser

Guest
problema la oras

Orasul alcorcon este orasul in care eu sunt consilier, aveam 8000 si ceva dolari in trezorerie, si toate cladirile la NIVEL MAXIM, astazi am observat ca au scazut la nivelul Armurier 7 Croitor 5 Magazin 5, ce se intampla? cine imi poate spune si mie de ce au scazut cladirile in nivel si au disparut banii din contul orasului.
 

DeletedUser

Guest
Serverul nu a fost găsit

Firefox nu găsește serverul www.the-west.ro.


* Verificați adresa de erori de tastare cum ar fi ww.exemplu.ro în loc de www.exemplu.ro
* Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați conexiunea la rețea a calculatorului dumneavoastră.
* Dacă sistemul dumneavoastră este protejat de un paravan (firewall) sau proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul.

Pana acum a mers iar dintr-o data nu mai merge si nici pe .net:(( ...oare sa fi facut eu ceva rau?
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Serverul nu a fost găsit

Firefox nu găsește serverul www.the-west.ro.


* Verificați adresa de erori de tastare cum ar fi ww.exemplu.ro în loc de www.exemplu.ro
* Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați conexiunea la rețea a calculatorului dumneavoastră.
* Dacă sistemul dumneavoastră este protejat de un paravan (firewall) sau proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul.

Pana acum a mers iar dintr-o data nu mai merge si nici pe .net:(( ...oare sa fi facut eu ceva rau?

Sterge cookies si restarteaza browserul
 

DeletedUser7274

Guest
am incercat de toate chiar si reinstal de browser si tot nu se conecteaza pe nici o lume...aceeasi problema ca si la xelaalex sper sa-i dau de capat sau cineva sa sara cu o idee mai buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7274

Guest
bai fratilor deci sunteti degeaba si eu la fel oi fi prost sau ceva nimeni nici o sugestie macar privitor la cele de mai sus?
 

DeletedUser

Guest
Eroare DNS - imposibil de găsit serverul

Ups! Acest link pare întrerupt.
Sugestii:
Încărcaţi din nou această pagină mai târziu
Vizualizaţi copia memorată în cache a paginii de pe Google
Căutaţi pe Google:

am incercat sa reinstalez mozila dar nimic...am instalat si google crome si nimic ...la fel si cu opera:((
si nici alt server de west nu merge...
alte sugesti?

edit: am dezactivat si firewall-ul si am dezinstalat si antivirusul:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
...

Asta scrie pe . net ....
Redmanphill
Administrator Join Date: Nov 2009


Login problem

--------------------------------------------------------------------------------

There is a DNS problem with the West and Tribal Wars. At the moment we are working on it. Certain providers are being prioritized to have the West available to the bulk of its players as soon as possible.

Currently the easiest way to access the West.net is via a google DNS server (8888). However, if you are unfamiliar with google DNS servers, I recommend attaching a different DNS to your connection, bypassing your ISP's defaulted DNS:

http://www.dnsserverlist.org

The top two dns lists in the ascii box provided are the best DNS for your stated area, based on completeness and accessibility.

http://code.google.com/speed/public-dns/docs/using.html
__________________
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus