Probleme de functionare Lumea 5

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
mie nu imi merge niciun joc de la Innogames(adica nici triburile sau west din alte tari)
 

DeletedUser

Guest
Da , daca te intorci la mesaj sunt acolo 2 linkuri . Primul iti recomanda DNS urile cele mai apropiate pe care le poti folosi (Update your IP Location) in functie de zona si cod postal si al doilea explica cum poti sa iti faci reteaua sa foloseasca serverul Dns public Google
 

DeletedUser

Guest
la mine merge ...nu stiu ce a avut dar si-a dat dreumul ....yuuupiiii :d
 

DeletedUser9612

Guest
sa va zic si eu durerea mea:
de vreo 2 zile tot incerc sa ma inscriu in batalii pe lumea 5 si imi apare o eroare.
dupa ce imi aleg atacator/aparator imi apare Empty server response.
wkrzg80vmfigwvx61etv.jpg


asta mi se intampla numai pe lumea 5.pe celelalte lumi ma bat in forturi fara nici o problema.pe 5 nu vrea nici in ruptul capului.
eu presupun ca undeva e o problema cu serverul sau ceva se intampla pt ca odata ce imi intra pe celelalte lumi nu vad care ar fii problema la mine.daca chiar ar exista o problema cu browserul meu (mozilla) nu miar da voie sa ma conectez nici pe celelalte lumi.
stiti careva vreo solutie?
 

DeletedUser

Guest
in momentul deschiderii hartii nu-mi apare nimic pe harta (orase, munci, desene), harta are doar culoarea verde. Asta se intampla in toate lumile.
 

DeletedUser

Guest
problema

Am avut o misiune sa o impusc pe Jenny,am impuscat-o de 5 ori si nu sa pus.De ce?:(
Maria Roalstad: În joc este viaţa noastră... Cred că trebuie să luăm măsuri mai drastice! Ştii la fel de bine ca mine ce îşi doreşte Mike... pe Jenny! Caut-o şi adu-i lui Mike o dovadă că nu mai are nici un motiv să rămână pe tărâmul celor vii. Potoleşte-i setea de răzbunare! Sper ca asta îl va domoli...

Ţintă: Maria doreşte să te ocupi de Jenny şi să aduci o dovadă a morţii sale.
Necesar Recompensă:
Împuşcă-l pe Jenny
+ 250 puncte de experienţă.
 

DeletedUser9691

Guest
sa va zic si eu durerea mea:
de vreo 2 zile tot incerc sa ma inscriu in batalii pe lumea 5 si imi apare o eroare.
dupa ce imi aleg atacator/aparator imi apare Empty server response.
wkrzg80vmfigwvx61etv.jpg


asta mi se intampla numai pe lumea 5.pe celelalte lumi ma bat in forturi fara nici o problema.pe 5 nu vrea nici in ruptul capului.
eu presupun ca undeva e o problema cu serverul sau ceva se intampla pt ca odata ce imi intra pe celelalte lumi nu vad care ar fii problema la mine.daca chiar ar exista o problema cu browserul meu (mozilla) nu miar da voie sa ma conectez nici pe celelalte lumi.
stiti careva vreo solutie?

aceasta problema o am de mai bine de o luna am scris la suport de mai multe ori shi nici o schimbare .. mereu acelash raspuns schimba browserul ... dar nu vad sa fie problema mea ca vad ca mai sunt asha persoane cu asha probleme plus ca e doar pe o singura lume Lumea 5 ... aceasta problema a avuto shi un prieten de al meu .. dar la el a tzinut vre-o 2 zile shi a revenit la normal .

rog mult un raspuns shi sa facetzi ceva sa scap de toate greshelile acestea

aceasta imi apare doar la fort shi nu am chatul orashului ...
:mad::mad::mad:
 

DeletedUser3941

Guest
aceasta problema o am de mai bine de o luna am scris la suport de mai multe ori shi nici o schimbare .. mereu acelash raspuns schimba browserul ... dar nu vad sa fie problema mea ca vad ca mai sunt asha persoane cu asha probleme plus ca e doar pe o singura lume Lumea 5 ... aceasta problema a avuto shi un prieten de al meu .. dar la el a tzinut vre-o 2 zile shi a revenit la normal .

rog mult un raspuns shi sa facetzi ceva sa scap de toate greshelile acestea

aceasta imi apare doar la fort shi nu am chatul orashului ...
:mad::mad::mad:

Din pacate astfel de erori pot veni si din partea serverelor din germania, nu e neaparat problema de la tine. In orice caz, golire cache/stergere cookies. Si treci pe firefox daca folosesti alt browser.
 

DeletedUser

Guest
Din pacate astfel de erori pot veni si din partea serverelor din germania, nu e neaparat problema de la tine. In orice caz, golire cache/stergere cookies. Si treci pe firefox daca folosesti alt browser.

Intotdeauna aceeasi raspunsuri aud de la toti...alte metode nu aveti?
 

DeletedUser3941

Guest
Intotdeauna aceeasi raspunsuri aud de la toti...alte metode nu aveti?

Ai vrea sa te punem sa faci caching sau shadowing din BIOS sau ce? :D
Dupa cum am spus, problema vesnica apare din cauze serverelor din germania, sau poate din cauza ca nu aveti flash plugin instalat...
 

DeletedUser

Guest
problema

sal am si eu o problema sunt la nivelul 42 si am ajuns la misiunea inpusca-l pe Jenny problema este ca am castigat duelul dar tot nu vrea sa-mi dea recompensa si nu trec de misiune .. poate sa ma ajute careva mersi
 

DeletedUser4243

Guest
sal am si eu o problema sunt la nivelul 42 si am ajuns la misiunea inpusca-l pe Jenny problema este ca am castigat duelul dar tot nu vrea sa-mi dea recompensa si nu trec de misiune .. poate sa ma ajute careva mersi

trebuie sa o lesini
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus