Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser

Guest
vad ca adminii nu se implica... ei sunt ceva...santinele...ele vegheaza sa nu ne omoram noi intre noi... dar nici aia nu o fac prea bine... mai este putin si incep playerii sa injure moderatorii...din cate ma gandesc eu .... the-west are niste servere inchiriate de la rds si atat... moderatorii...adminii...sheriffi sau cum se numesc sunt doar in-game... nu cred ca se ocupa de chestiile tehnice...cei de la Inno trebuie sa rezolve...dar pana rezolva ei... ne creste barba alba


Fratele meu problema aceasta a fost raportata deja, banuiesc ca admini nostri deja au trimis problema mai departe si se va rezolva cat de curand posibil, pana atunci joci baba oarba "vorba lui fulgerash" sau iesi din oras.
 

DeletedUser12000

Guest
Problema este cunoscută de echipa de administrare a jocului și se încearcă remedierea ei. Vă rog să aveți răbdare deoarece ea va fi rezolvată cât se poate de repede .

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!
 

DeletedUser

Guest
Am un bug nu-mi mai apare chatu la oras :mad: ...
Mi sa mai intamplat odata da sia revenit
 

DeletedUser

Guest
aveti putina rabdare admini stiu de bugurile astea

au nevoie de ceva timp sa le repare
 

DeletedUser

Guest
eu am problema ca nu mi se incarca imaginea la fort.....si fortul e in cateva ore si nu vreau sa il pierd :mad:<3W
 

DeletedUser

Guest
Intelegeti odata ca buggul e general, TOTI il avem.. se vor da lupte orbeste, de ex. orasul meu de pe locu' 1 a cazut pe locul 7, din cauza buggului asta tampit!
 

DeletedUser

Guest
merge

si-a revenit chatul orasului, presupun ca si la bataliile de fort se incarca imaginea acum
 

DeletedUser

Guest
Nu pot să intru pe L9. Când dau click pe "Lumea Arizona" de pe pagina principală, mă lasă tot pe pagina principală, ca un fel de refresh.
 

DeletedUser

Guest
Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport.


nu putem vedea nici o batalie, si a noastra este pe cale sa inceapa
 

DeletedUser

Guest
deci o sa rezolvati aceasta problema vreodata?sau pe voi nu va intereseaza ca asta e a nush cate-a ora cand nu merg forturile
 

DeletedUser

Guest
...

Deci nu e nimic de rezolvat, voi sunteti de vina (cei care dau atacuri la fort in prostie) pentru ca actionati ca niste inconstienti. Stiti ca exista aceasta problema si continuati in acelasi ritm.

Foarte bine, asa sa ramana daca nu va potoliti.

P.S : Ma refer aici la cei mentionati mai sus, sa nu sariti acu` toti cu cine stie ce critici ca ma doare-n cot.

Multa bafta si cu astea fiind spuse ar trebui sa va ganditi la consecinte inainte sa actionati .
 

DeletedUser

Guest
Aceasta problema se stie de ceva vreme si nu s-a luat nici o masura.
Acum cand a picat de tot sistemul nu se agita iar nimeni..
 
Sus