Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

maximus002

Greenhorn
DistractiePlacuta ... un raspuns foarte inteligent ... aia care ataca forturile sunt de vina ... chiar sunt inconshtienti dupa parerea ta ... dar noi care le aparam ce putem zice ? crezi ca avem de ales ? daca se stie de problema asta de ce nu se blocheaza luptele la fort ???
 

DeletedUser

Guest
cei care au aparat fortul au castigat si noi atacatori am pierdut cand eram mai multi ca ei ! ce sa faci...asta e Romania in care traim!
 

DeletedUser

Guest
Am o mica problema. Nu stiu daca la altii a aparut ca am mai vazut posesori de Belle Stars Derringer pe Arizona. Am facut misiunile cu Billy Vulturul si doua saptamani la rand, joia, echipat cu un ziar si fara arma intre 10.00-10.30 am vrut sa fac misiunea pentru Belle Stars. Din pacate nu apare misiunea la Maria Roalstad desi indeplinesc toate conditiile. Joc si pe alta lume si acolo nu au fost probleme dar aici vad ca nu apare nicicum misiunea ca sa o pot face. S-au terminat Belle Stars pe Arizona sau care e problema?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am o mica problema. Nu stiu daca la altii a aparut ca am mai vazut posesori de Belle Stars Derringer pe Arizona. Am facut misiunile cu Billy Vulturul si doua saptamani la rand, joia, echipat cu un ziar si fara arma intre 10.00-10.30 am vrut sa fac misiunea pentru Belle Stars. Din pacate nu apare misiunea la Maria Roalstad desi indeplinesc toate conditiile. Joc si pe alta lume si acolo nu au fost probleme dar aici vad ca nu apare nici cum misiunea ca sa o pot face. S-au terminat Belle Stars pe Arizona sau care e problema?

Probabil s-a schimbat ora.....mai incearca in cursul zilei.
 

DeletedUser

Guest
Am o mica problema. Nu stiu daca la altii a aparut ca am mai vazut posesori de Belle Stars Derringer pe Arizona. Am facut misiunile cu Billy Vulturul si doua saptamani la rand, joia, echipat cu un ziar si fara arma intre 10.00-10.30 am vrut sa fac misiunea pentru Belle Stars. Din pacate nu apare misiunea la Maria Roalstad desi indeplinesc toate conditiile. Joc si pe alta lume si acolo nu au fost probleme dar aici vad ca nu apare nicicum misiunea ca sa o pot face. S-au terminat Belle Stars pe Arizona sau care e problema?

S-a schimbat ora e intre 16:00-17:00
 

DeletedUser

Guest
De cat va timp imi apare ca nu merge(2 zile) dar intru in cont si dupaia apare,acuma nici nu ma mai lasa sa ma loghez!
 

DeletedUser

Guest
La mine merge tot .. in afara de duelul cu alti jucatori, duelurile cu NPC merg ...
 

DeletedUser12000

Guest
Problema este cunoscută de echipa de administrare a jocului și se încearcă remedierea ei. Vă rog să aveți răbdare deoarece ea va fi rezolvată cât se poate de repede .

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!
 

DeletedUser

Guest
si nici nu putem vedea harta forturilor dupa ce incepe batalia...
 

DeletedUser

Guest
Am o mica problema. Nu stiu daca la altii a aparut ca am mai vazut posesori de Belle Stars Derringer pe Arizona. Am facut misiunile cu Billy Vulturul si doua saptamani la rand, joia, echipat cu un ziar si fara arma intre 10.00-10.30 am vrut sa fac misiunea pentru Belle Stars. Din pacate nu apare misiunea la Maria Roalstad desi indeplinesc toate conditiile. Joc si pe alta lume si acolo nu au fost probleme dar aici vad ca nu apare nicicum misiunea ca sa o pot face. S-au terminat Belle Stars pe Arizona sau care e problema?

Stiu ca nu are legatura cu l6, dar un prieten a luat Belle Stars-ul(pe l6) cu un ziar, fara arma(joi) si seara pe la 8:30 sau chiar 9.
 

DeletedUser

Guest
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

DeletedUser

Guest
porturile 1582 si 1028

La initierea unei batalii pentru fort am intampinat aceasta eroare"
"Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport."
NU este din vina mea. Am scris si la suport dar intarzie sa imi dea raspuns.
Multumesc anticipat!:mad:
 

DeletedUser13990

Guest
erori harta

in ultima vreme pe Arizona la bataliile pentru fort nu se incarca harta , echipa de suport spune ca incearca sa remedieze situatia , dar cat mai poate dura ?

<3W
 

DeletedUser

Guest
Dar mai dureaza mult ? Lesin la toate bataliile ...si daca nu vreau sa lesin nu ma inscriu...dar trebuie sa ma inscriu ca altfel pier batalia :( si a devenit un pic enervant
 

DeletedUser

Guest
Cand dau sa ma loghez pe ariziona scriu username si parola si apoi ma da iar la pagina de login, de ce?


Acum merge.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Asta-i nesimtire curata...a catea zi nu merg luptele la fort? a 7-ea zi sau ma insel...nare rost sa ne mai jucam daca merge tot asa!
 
Sus