Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser

Guest
sa speram ca va da si drumul la arizona si lumea 6 cat mai repede...cat despre buffalo...deabia asteptam...pacat ca nu au spus si o ora
 

DeletedUser

Guest
ajutor

De azi dimineata nu mai pot accesa camera . Ce se intampla. Joc pe Arizona.
 

DeletedUser

Guest
ma da de 2 sapt se tot lucreaza la niste servare si nu se mai fac odata..ba nu merge cheatul ba da eroare 502 Bad Gateway si nu mai merge deloc ba nu merg luptele de fort...
 

DeletedUser

Guest
alta

in afara de faptul ca nu merge chat-ul, nici nu pot sa incarc harta la fort pentru a ma pozitiona
 

DeletedUser

Guest
va rog ajutati-ma

am un cont pe Arizona de nivel 35 si am intrat pe o pagina externa si miam pierdut contul, adica mi sa schimbat parola .va rog ajutatima
:(
 

DeletedUser

Guest
Pe mine nu ma lasa sa intru la orasul meu la Piata....imi da
INVALID SERVER RESPONSE:confused:
 

DeletedUser53

Guest
e belea cu panarama asta de server ( Arizona ), in fiecare zi e BAD GATEWAY :mad::mad::mad:
 

DeletedUser1088

Guest
pana acum nu imi dadea Bad Gateway acum mai al 5-6 ore poc un bad gateway ce se intampla :confused::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Asta e bataie de joc.
Deci aveam un mare avantaj si nu mai aveam mult pana sa luam fortul Cuculetul Huligan si ca prin minune a cazut serverul, cam ciudat doar pe arizona.
Cand a mai fost problema asta ati spus ca se datoreaza faptului ca sunt prea multe lupte de fort, acum e doar 1.

Bataie de joc.
 

DeletedUser

Guest
aceleasi probleme le am si eu, dar nu numai pe arizona... si pe l7 le am. negustorul de la inventar nu-mi merge sub nici o forma(invalid server rsponse)
 

DeletedUser

Guest
eroare seturi

Astazi, dupa updatele de la ora 15:15
Nu se adauga punctele de munca la seturile Dansatoare si Fermier !!! :mad:
 

DeletedUser

Guest
ma intreb ce update s-a facut, cind pe arizona imi da iarasi eroare la negustorul de la inventar, si la fel si pe lumea 7....

plus de asta, acum am vazut ca nu merge nici piata... poate doar la mine, nu stiu... ce as putea sa mai fac in afara de a sterge cookie-urile?
 
Sus