Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser

Guest
chat

Sa stiti ca s-a mai intamplat si in trecut si culmea, mereu coincidente cand erau mult peste 10 lupte de forturi sau lupte chiar foarte mari, de fort mare intre cele mai mari fratii si aliante dusmane, mereu atunci. S-au mai plans oameni in acea perioada dar degeaba, banii conteaza, cine are mai mult poate face sa pice chatul...cum? Magie...magia banilor si a relatiilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13408

Guest
Eroare

Astazi avem o lupta de fort la ora 15:20 pe ARIZONA si majoritatea oamenilor nu pot sa se inscrie in fort inclusiv eu.Scrie asa:''Serrvererror or no server response''.Sper ca se poate rezolva problema pana la ora 13:00.Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Astazi avem o lupta de fort la ora 15:20 pe ARIZONA si majoritatea oamenilor nu pot sa se inscrie in fort inclusiv eu.Scrie asa:''Serrvererror or no server response''.Sper ca se poate rezolva problema pana la ora 13:00.Multumesc.

Da si la mine este aceiasi problema si lupta asta e importanta :) va rog sa se rezolve cat mai repede
 

DeletedUser

Guest
Eu am atacat un fort mare. Atacul incepe la 16:31...mai sunt 2 ore si putin si problema inca persista. Chatul nu merge, dar mai rau, harta fortului nu se incarca.
 

DeletedUser

Guest
Servererror or no response

Am si o problema.

Am plecat la o batalie de fort , mi-am ales pe ce parte vreau sa fiu atacator sau aparator iar cand am dat pe iconita : Batalie pentru fort " La arme ! ".

Imi arata asa




Astept raspunsuri va rog !!<3W
 

DeletedUser

Guest
si mie mi se intamplat la fel..nu merge nici chatul si nici harta fortului nu se incarca...dc se intampla acest lucru tot mai des in ultima perioada?
 

DeletedUser10049

Guest
pai incearca cu opera sau mozilla poate e din cauza explorarului
 

DeletedUser

Guest
nu conteaza ce ai..opera mozila..asa apare la fiecare..e o problema pe server sper ca se va remedia pana la ora 19:30
 

DeletedUser

Guest
nu e din cauza browserului... la fortul rockjam nu poate intra nimeni din atacatori,apesi pe atacator si cand se incarca harta arata.. servererror or server invalid response..
 

DeletedUser

Guest
pff am lupta de fort la 16:31 sper sa se rezolve pana atunci
 
Sus