Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser

Guest
am si eu o problema,nu ma mai pot loga.Imi zice ca parola introdusa este gresita.Am incercat sa schimb parola pe mail,am schimbat-o,iar acum cand am vrut sa ma loghez din nou,acelasi mesaj:mad::mad:.E cam obositor sa tot schimb parole
 

DeletedUser

Guest
scuze pt.double post ,puteti sa-mi dati warn,da acum am schimbat iarasi parola si imi zice ca am incercat sa sparg un cont,defapt tot contul meu era da' nu mi se mai loga cu parola pe care o stiam,asa ca am bagat-o de vreo 3 ori(bine de vreo 10) si acum ce imi sugerati sa fac?
p.s. am depus si un tichet
 

DeletedUser

Guest
Problema

Schimba browserul.

Problemele au revenit. Acum au aparut si pe L8, nu numai pe Arizona.
Am sters cookies, am schimbat parola si am schimbat si browser-ul, dar tot asa imi arata. Mai mult, acum imi mai apare si Server error.
Rezolvati va rog problema cat mai repede pentru ca nu ma pot inscrie la lupta de fort.
 

DeletedUser

Guest
Adio

Nu va inteleg,mi-ati banat contul definitiv,pe motiv ca am incercat sasparg o parola,va rog sa-mi ziceti la ce cont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nu puteti sa faceti dif.intre mine,care am increcat sa-mi reamintesc parola si escrocii ailalti
 

DeletedUser

Guest
Nu va inteleg,mi-ati banat contul definitiv,pe motiv ca am incercat sasparg o parola,va rog sa-mi ziceti la ce cont!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nu puteti sa faceti dif.intre mine,care am increcat sa-mi reamintesc parola si escrocii ailalti

Nu mai scrie aici, depune un tichet si gata.
 

DeletedUser

Guest
Tu vrei sa ti se raspunda pe loc?
Au si ei viata privata+mii de alte tichete de la alti playeri...
Asteapta!
 

DeletedUser

Guest
problemex.png


scrie ca trebuie sa muncesc 3 minute darcand dau pe culegere tutun scrie doar 1minut si 30 sec

problema2.png


si la aceasta misiune tot asa

problema3.png


si asta tot asa

problema4.png


joc de mult the westsi stiu ca in updatul acesta pe arizona sa injumatatit timpul deci in textul misiuni ar trebui modificata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Arizona e o lumea speciala si durata muncii e injumatatita.
Cand scrie 3 min inseamna ca trebuie 1 jum
Cand screo 10 trebuie 5
Cand scrie 30 trebuie 15.
Cred ca ai inteles ideea, textul e pt misiunile de pe lumilele celelalte unde timpul este normal si cred ca au uitat ori nu pot sa-l schimbe pentru arizona.
 

DeletedUser

Guest
scuze pt.double post ,puteti sa-mi dati warn,da acum am schimbat iarasi parola si imi zice ca am incercat sa sparg un cont,defapt tot contul meu era da' nu mi se mai loga cu parola pe care o stiam,asa ca am bagat-o de vreo 3 ori(bine de vreo 10) si acum ce imi sugerati sa fac?
p.s. am depus si un tichet


Cineva a intrat pe contul tau si ti-a schimbat parola.Adminii au banat contul ca cel care l-a furat sa nu faca "prostii"
 

DeletedUser6431

Guest
Nu merge că n-are picioare.
Dar intr-adevar, a aparut din nou eroarea cu "Servererror or no server response". Si chatul functioneaza cu o intarziere de aproape un minut (mai ales in timpul luptelor) si lipseste butonul prin care alegi camera de chat pe care vrei s-o utilizezi. (insa nu tot timpul se intampla aceste lucruri)

Dar stiti deja simptomele, au mai fost .. si cand credeam ca au trecut, se pare ca au revenit.
 

DeletedUser13364

Guest
admini!!!!
chiar asa e a nush cata oara cand nu ma pot conecta la bataliile de fort.
uneori merge alteori nu.
trimit mesaj catre admini si mi se spune ca se mai intampla.
chiar asa va bateti joc de noi?

daca nu o sa bagati in seama ce am spus o sa fac plangere in germania celor de la inno games.
 

DeletedUser13364

Guest
nu numai pt eroarea asta.
mai am un motiv:inactvitatea adiminilor.
am trimis mesaj la ei si primesc cupa mai bine de 2 zile mesaj.
si nu odata de mai multe ori am trimis si raspund cand isi aduc aminte.
 

DeletedUser

Guest
zic si la asta CONTRA:mad:
man au si ei viata lor personala ce vrei<3W
 

DeletedUser13364

Guest
macar odata pe zi sa intre nu?
si daca nu pot intra renuntati fratilor si lasati pe alti ca sunt multi jucatori cu experienta care vor.
 

DeletedUser

Guest
Probleme afisare nume oras + locuitori

Ma poate ajuta si pe mine cineva va rog??????

Nu mai reusesc de vreo 2 zile sa mai vad in acea zona din dreapta jos in care apare numele orasului si nu mai reusesc sa vad deci nici daca este vreun locuitor on-line si nici nu mai pot scrie mesaje pe chat!

Mentionez ca am incercat sa intru si de pe alte calculatoare insa...aceeasi problema. Am sters si temporalele, cookie-urile etc...dar...nu s-a rezolvat nimic!

Va rog mult ajutati-ma!
 
Sus