Public beta The West

  • Autor subiect DeletedUser4834
  • Data de început

DeletedUser8674

Guest
si eu vreau Cont
Cine imi da sa-mi dea PM sau un mesaj la adresa de YM lovasnorbert98
 

DeletedUser

Guest
numai acolo fac, ca se da multi bani si xp :) la misiunea de la maria am o mis, cica am ac si ata dar mai trebuie baloti de lana ?? cred ca mai sunt si alte munci noi
 

DeletedUser

Guest
numai acolo fac, ca se da multi bani si xp :) la misiunea de la maria am o mis, cica am ac si ata dar mai trebuie baloti de lana ?? cred ca mai sunt si alte munci noi

trebuie balot de bumbac care se gaseste la culegator de bumbac
 

DeletedUser

Guest
cum ma acelasi the-west beta???da am intrat pe the-west beta is inscris mi-am bagat numele si parola dar nu e nimic??pantaloni nimic
 

DeletedUser

Guest
cum ma acelasi the-west beta???da am intrat pe the-west beta is inscris mi-am bagat numele si parola dar nu e nimic??pantaloni nimic

sunt 2 lumi...dar pe noua lume beta au fost locuri limitate doar cine a fost pe faza a reusit...cel putin eu am fost al 2-lea inscris de pe noua lume beta
 

DeletedUser

Guest
pffff eu am pe prima lume ce naspha is 82 .......pacat ca nu am prin locuri care nu are ce face cu contu de pe l2 beta ????
 

DeletedUser

Guest
pffff eu am pe prima lume ce naspha is 82 .......pacat ca nu am prin locuri care nu are ce face cu contu de pe l2 beta ????

contul pe a2-a lume beta este acelasi cu contul de pe prima lume beta...ce nu intelegi e a pe .ro sunt mai multe lumi cu acelasi cont
 

DeletedUser

Guest
aaaaaaaaaaa oke credeam ca e alceva ......oricum debea astept versiunea 30:X:X:X
 
Sus