Quest Piatra filozofala

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Asta o sa rezolve ADMINI.Eu stiiu ca sa poate sa ataci orice jucator mai mare ca tine,dar poate ma insel.

Cine cred eu ca vor fii cei 5 duelisti de lvl 99:
1.DiM [daca se pune in practica toti o sa il atace pe el :) ]
2.Hot-Sauce
3.Iehliu-Gara
4.Liliana29s
5.Dave
 

DeletedUser

Guest
nu foarte multi vor putea ataca..Cum poate unul de lvl 25 sa atace unul de lvl 99?? Si in plus nu prea sunt sanse sa doboram vre-un admin d-asta.Totusi sunt de acord.
 

DeletedUser3898

Guest
super smechera ideea :X:X:X....bravo alex...sa speram ca va fi pusa in practica de cei de la inno
 

DeletedUser2854

Guest
nu foarte multi vor putea ataca..Cum poate unul de lvl 25 sa atace unul de lvl 99?? Si in plus nu prea sunt sanse sa doboram vre-un admin d-asta.Totusi sunt de acord.
Acolo a spus ca un admin nu va avea nici un punct si nici o haina deci mergi pe plesneala.
Sunt PRO asta ar fii inca o misiune pentru Distractie
Dezavantaj ai uitat sa scrii:Ar umple forumul cu o multime de intrebari gen:De ce nu pot sa bat adminul sau unde gasesc partea N din piatra sau Harta
 

DeletedUser

Guest
pro

il felicit pe KingAlex pentru ideea aceasta si pe tine pentru că ai scris atata:D
imi plac descrierile din care poti intelege ceva;)
 

DeletedUser836

Guest
il felicit pe KingAlex pentru ideea aceasta si pe tine pentru că ai scris atata:D
imi plac descrierile din care poti intelege ceva;)

nu KingAlex a dat ideea!:))DiM a venit cu ea:))!

apropo:sunt de acord cu ideea...interesanta,doar ca(la fel cum au si multi alti playeri) denumirea e putin cam aiurea!
 

DeletedUser

Guest
harta ar fi buna
cea cu piatra filozofala ar fi ceva de genul Harry Potter
 

DeletedUser

Guest
Hai fratilor ca si poveste e interesanta,ar face jocul mai interesant si mai distractiv!E chiar misto ideea<3W
 

DeletedUser

Guest
Fain, ar face jocu' si mai captivant (daca asta e posibil...:P).
PRO.
 

DeletedUser2854

Guest
nu KingAlex a dat ideea!:))DiM a venit cu ea:))!

apropo:sunt de acord cu ideea...interesanta,doar ca(la fel cum au si multi alti playeri) denumirea e putin cam aiurea!
Daca citeai mai bine la inceput zicea ca,Kingalex a avut o idee si DiM a prelucrato
 

DeletedUser

Guest
daca tot va bateti capu cu cine a pus ideea,cine a prelucrat-o,etc....
Eu i-am dat ideea lui Dim,el a dat copy,paste a zis ca e ideea mea,dupa care a mai facut un post in care a zis ce ar schimba el la idee.
Ce e asa de greu de inteles?
 

DeletedUser

Guest
idea e chiar sooper,imi place ca si dim,nu sunt deacord cu recompensa si cumpararea ei prin premium,si chestia cu piatra filozofala nu prea merge mai bine sa fie o harta alcatuita din 4 bucati,fiecare bucata sa aibe o parte din drumul spre orasul adminilor,cand cele 4 bucati se unifica se va forma o harta si pe harta din joc va aparea un oras de culoare diferita acela sa fie orasul admnilor,si nu cred ca trebuie implementate 4 noi joburi,1 este deajuns "Descopera orasul adminilor"

Mai degraba "descopera orasul de aur" sau "descopera calea spre eldorado"
 

DeletedUser

Guest
El Dorado???Nu un pic cam in SUD fata de vestul salbatic?Mai bine s-ar potrivi gaseste "Nugget Tsil"-Muntele Pepitelor de aur.
 

DeletedUser

Guest
deci din cate vad aceasta idee a fost acceptata de majoritatea da a trecut un timp de cand sa propus si nici un raspuns daca se va aplica sau nu.


se mai aplica ideea sau daca nu inchideti topicul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus