Speed Războiul Civil - Discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Emeer

Gunman
Emeer tu ar trebui să vorbești cu prietenul tău / partener de cont să vă înțelegeți care joacă pe cont și care scrie pe forum că vă încurcați între voi prea des. Legat de avocatură … aș fi vrut dar nu s-a putut. Dacă nu îți place nu participa și gata. Dacă e lume de fort era logic că regula se referea doar la folosirea itemelor la forturi. De altfel vă credeți tare deștepți. Din “Lume de forturi” ați înțeles lume speed de farm & bani (de asta v-ați și plâns de bonusuri) iar din reguli tot ce ați vrut.
Exact cum am spus...urma sa comenteze...legat de cont, da pain. candva am pus prea mult suflet in acest proiect ( joc ) si din aceasta cauza am momente in care nu mai suport sa vad aberatii sau vrajelile unora, nu este prima data cand sunt criticat pentru ceea ce fac sau zic, insa oamenii care ma cunosc cu adevarat, inteleg, insa nu primesc acceptul " Imparatiei " de a ma sustine...;) Am cautat mereu pacea pe TW si totul sa fie ca la carte, insa mult prea multi playerii abuzeaza si-si bat joc de joc si de restul playerilor. Legat de speed-ul pt fort...modul de exprimare conteaza pt ca putini inteleg....oricum tine minte un lucru daca era un speed clasic destinat doar forturilor...nu se permitea ca lumea sa foloseasca lucie... Oamenii din conducere care s-au implicat in acest proiect au comentat multe chestii aiurea aici, insa sa te opreasca din a folosi lucie nu s-au deranjat, de ce ? Pai cu lucie sunt sanse mai mari sa ramana premiile la cine s-a stabilit... Daca intram pt premiu inca activam trimitand la fort si cam atat, insa am intrat for fun, iar in cazul asta anumite motive nu le-am putut accepta. Eu ii stiu deja pe cei 6 castigatori ce vor primi gringo, insa nu o sa-i pun aici, ca mai apoi sa se faca vre-o schema de fatada ;)
 

DeletedUser27887

Guest
Nu știu cu ce ajută lucile dacă Gringo se dă random dar în fine. Se pare că tu nici acum nu ai citit ce scrie în topicul principal.
 

adsum

Gunman
Ca să fim înțeleși și să n-avem discuții la proces:
Pentru premiile "Top 3 daune" se va ține cont de statisticile din clasamentul "Bătălii la fort" - "Daună dată", NU "Scor".
De asemenea vor fi scăzute statisticile din primele două lupte, cele neoficiale.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
O treime din listele alea (inclusiv unii castigatori, mai ales primul) trebuiau exclusi pentru nerespectarea ordinelor coordonatorului in repetate randuri. Mult mai mult de 3 ori. Dar cum si-au batut pruna de regulament inca de la inceput, nu ma mira.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Da, bre, am citit, ceva ce tu nu prea poti face, din cate vad. Sau citesti si nu intelegi, ceea ce e mai grav. Eu am intrebat CARE ESTE, nu cum il revendic. Ca am dat soapte si degeaba, nu mi-au raspuns adminii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus