Speed Războiul din 1812 - temă de discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Nu pot edita mesajul mai sus dar tot nu mi ai răspuns la întrebare. Poate adevăratul motiv de ce au consilier e și acela ca ei vor avea și premiile ? Sau ce concluzie ar trebui sa trag ?
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
Ti s-a mai explicat structura extragerii @obai-the-king nu stiu de ce insisti, dupa cum ai vazut va fi extragere live. Legat de consilierul coordonatoriilor, ce avantaj vezi tu in el?
 
Ti s-a mai explicat structura extragerii @obai-the-king nu stiu de ce insisti, dupa cum ai vazut va fi extragere live. Legat de consilierul coordonatoriilor, ce avantaj vezi tu in el?
Nu scrie în regulament ca nu am voie sa trag o idee la ceva evident sau care nu este evident. Gradul tancurilor se putea da de către administrarea orasului dar totuși hilar e ca un coordonator are avantajul de a muta primul .
Vad nu mai avatanje și totuși sunt ignorate , oricum tot cineva special va lua premiile gringo
 

R A D A R

Greenhorn
Nu scrie în regulament ca nu am voie sa trag o idee la ceva evident sau care nu este evident. Gradul tancurilor se putea da de către administrarea orasului dar totuși hilar e ca un coordonator are avantajul de a muta primul .
Vad nu mai avatanje și totuși sunt ignorate , oricum tot cineva special va lua premiile gringo
Tin sa precizez ca si eu am fost coordonator.. si nu am avut consilier..
Gradul de consilier s-a oferit (presupun) pentru a se putea oferi grade la fort.
Gen sa poti muta soldatii inaintea duelistilor... pentru a lua fata duelistiilor.. Astfel se putea urmari cine arunca duelistii in prima linie (in cazul in care un soldat muta in spate)..
Extragerea va fi live pe youtube.. Spor tuturor !!!
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Tin sa precizez ca si eu am fost coordonator.. si nu am avut consilier..
Sincer sa fiu, am uitat de tine :))
Ai venit mai tarziu pe postul de coordonator si nu mi-ai cerut consilier.
Gradul de consilier s-a oferit (presupun) pentru a se putea oferi grade la fort.
Da, principalul motiv pentru care s-a dat consilier a fost acesta. Sa dea coordonatorii grade cui considera pentru a ajuta echipa. Poate fi un avantaj sa muti primul, dar poate fi si dezavantaj, poti lesina la cea mai mica neatentie. Uneori nici macar neatentia ta. Nu a fost relevant oricum pentru clasamentul final, iar obai a renuntat la speed dupa doar cateva zile, nu inteleg de ce se tot plange pe aici.
 

clapudiu

Struggler
Membru personal
E normal sa dea conducatorii grade, nu noi. Inteleg ca aceasta presupunere a ta, ca "premiile sunt deja date" este scuza de a nu participa la concurs si a face postari pe forum. Te rog sa te linistesti, s-a spus de o gramada de ori ca extragerea o sa fie in direct/timp real (asta inseamna live).
 

R A D A R

Greenhorn
Esti off topic tiristule am auzit eu ca tiristi sunt lingusitori cu șefii dar se pare ca este adevarat
Obai daca doresti sa inveti ceva.. atunci invata ori sa asculti.. ori sa iei locul sefului...
Ai primit 2 avertismente la fort.. in decurs de 2 forturi.. datorita faptului ca nu ai jucat cu echipa..
A juca cu echipa inseamna sa ai incredere in coordonatorul tau.. Ori daca consideri ca stii mai bine decat coordonatorul atunci dupa fort incearca sa faceti schimb de locuri..
Nu stiu daca faci "protest" fiindca ai fost "neatent" la forturi, ori vrei sa vezi cati "simpatizanti" vei avea pe viitor..
Deci iti sugerez sa intelegi ca este o diferenta in a juca teatru (a te preface) si verbul "a fi".. Sunt niste lauzii la ceva, parca.. Dar citeste printre randuri si poate devii mai intelept decat pare din comentariile anterioare..
Nu te panica... Ca nici eu, nu sunt asa tentat dupa itemele gringo.. Sunt duelist si nu ma ajuta... Ceea ce e important, este imaginea care o poti capata in urma unor astfel de experiente..

Succes tuturor !!!
 

SADonix007

Trapper
Multumesc echipei UK ca am trecut peste primele 2-3 batalii si s-a inteles ca e lume event si nu s-au facut diferente, sper ca ati observat si ati apreciat. Nu s-a dat nici un avertisment aiurea si nu am fovarizat pe nimeni. Nu am putut sa coordonez chiar toate bataliile pentru ca mai avem si viata personala dar a fost bine. Ne vedem la alt event. :boone:
 

Aokiji

Greenhorn
Cand se va face extragerea? S a efectuat o selectie a jucatorilor care vor participa la extragere ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus