Rapoarte ce merita postate (noroc mare, obiecte rare)

DeletedUser2422

Guest
OK, am inteles. Ati pus la cale un mic complot ca sa scapati de mine.(stiti ca de suparare poti face un atac cerebral)
Sa nu va para rau ! :)
 

DeletedUser

Guest
ne-am informat si noi de la baietii de pe serverul din Suedia ;) maine poimaine poate gasim sabia celor o mie de adevaruri la cules tutun :rolleyes:




sper sa apuci sa raspunzi, albertus. nu vreau sa faci atac cerebral
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2422

Guest
Ati vrea voi. :)
Dar nu e usor de inghitit asta. Pentru haina aia eu am muncit la argint de m-am spetit, ca sa o cumpar , nu ca s-o primesc pentru 10 minute de munca.
Pai, e corect? :)
 

DeletedUser

Guest
as mai pune un raport, dar nu vreau sa fie prea mult pentru inima ta :)
 

DeletedUser

Guest
Eu mor cand vad asa ceva,in 10 minute sa gasesti ceva ce depaseste valoarea de 1000$.Adica in 10 minute ai facut 1000$.Frumos:))
 

DeletedUser

Guest
Eu mor cand vad asa ceva,in 10 minute sa gasesti ceva ce depaseste valoarea de 1000$.Adica in 10 minute ai facut 1000$.Frumos:))

mai bine zis in 20 de minute la postalion am facut 2450 de dolari. am gasit si o geaca de piele gri inainte de papion, e postat raportul pe pagina anterioara. daca Elmer s-a reprofilat pe dueluri, trebuie sa continue cineva sa gaseasca obiecte. mi-a pasat mie "bulanul" lui :)
 

DeletedUser

Guest
am postat raportul asta ca sa fiu sigur ca Albertus nu ne paraseste :P nu am nici eu mereu noroc, dar azi a fost o zi buna. spre deosebire de cele doua saptamani jucate cu premium cand am gasit obiecte foarte rar si aveau valoarea mai mica decat cele gasite azi. roata se intoarce, probabil voi avea o luna de seceta dupa giumbuslucurile de azi


 

DeletedUser2097

Guest
nu stii ca asa se intampla, daca n-ai nevoie iti pica, daca ai, il cauti pana inebunesti : p pe mine m-ar fi bucurat mai mult o dinamita ca imi trebuie pentru misiunea de la nivelul 67. nu dadeam dupa bilet.

si tu te chinui cu dinamitele?:D: )))
si euX(.mai am nevoie de o dinamita si un ceas:|.urasc cand am nevoie de un produs.as da si 2000$ pt o dinamita:)(se ofera cineva:)))

edit:Sp1tfire,cand iesi la pensie?:D: )
 

DeletedUser

Guest
:mad:incepe sa imi fie ciuda
dupa ce am gasit bastonul pe l3 dupa 7 zile nu gasesc nimik pe celelalte lumi
oricum incerc sa imi ademenesc norocul sa gasesc ceva
 

DeletedUser

Guest
... nu`i cine stie ce ... dar mi se pare bine pt motivatia aia ... acum fiecare cu parerea lui :P
 

DeletedUser

Guest
aici postezi doar daca gasesti un obiect rar sau lai gasit la munci cu noroc mare
sapca aia nu e o minune
 

DeletedUser

Guest
eu la jefuitor nu prea am gasit ceva importat o archebuza precisa dar cand vad la voi in 10 min 30 min sa gasesti asa ceva imi e ciuda
 

DeletedUser

Guest
1)
biletel.png

2)
muscheta.png

3)
cravata.png

Toate pe L4 in 2 zile de munca
 

DeletedUser

Guest
Munca este sfârşită: Jefuitor de morminte Astăzi la ora 14:14 delete
Jefuitor de morminte
Motivaţie
31%
Durată 2 ore
Salariu $ 8
Puncte de experienţă 9 Puncte de experienţă
Noroc
Revolver militar ruginit
Rană Soarele arde. Pierzi 6 puncte de viaţă
« »
 

DeletedUser6484

Guest
destul de slabut da dupa ce am gasit 2 calumete in 2 ore...:D
 
Sus