Rapoarte ce merita postate (noroc mare, obiecte rare)

DeletedUser

Guest
E frumos si asta?

9tenwn.jpg

Am avut si eu briciul lui figaro,dar lam vandut.Eu sunt bazat pe arme de foc.Mersi pentru pont astazi la mine pe ecran va scrie un 0 la motivatie
 

DeletedUser

Guest
esti maniac, ghost :P sa lucrezi pana la motivatia aia. si eu am toate armele cu aura in afara de cutitul lui bowie. sper sa-l gasesc si pe ala la postalion cand oi baga premium pe salariu
 

DeletedUser

Guest
Sp1tfire isi poate deschide talcioc la cate are! felicitari omule!
 

DeletedUser

Guest
sunt altii care au inventar de doua ori mai mare ca al meu , dar eu nu pastrez tot.
 

DeletedUser

Guest
esti maniac, ghost :P sa lucrezi pana la motivatia aia. si eu am toate armele cu aura in afara de cutitul lui bowie. sper sa-l gasesc si pe ala la postalion cand oi baga premium pe salariu

Cum adica toate armele cu aura.Toate ,toate sau care le are ghost?
 

DeletedUser

Guest
toate care se pot gasi la joburi: briciul lui figaro, pumnalul lui cody, prastia lui huck, pusca lui granmont si flinta lui drake. imi lipseste cutitul lui bowie
 

DeletedUser

Guest
toate care se pot gasi la joburi: briciul lui figaro, pumnalul lui cody, prastia lui huck, pusca lui granmont si flinta lui drake. imi lipseste cutitul lui bowie

Aha mersi de lamurire.Eu cred ca la magazinele forturilor se vor putea cumpara armele cu aura
 

DeletedUser

Guest
toate care se pot gasi la joburi: briciul lui figaro, pumnalul lui cody, prastia lui huck, pusca lui granmont si flinta lui drake. imi lipseste cutitul lui bowie

mai exista sabia lui hernandos si belle star deringer, de care nu ai mentionat mai sus.
 

DeletedUser

Guest
mai exista sabia lui hernandos si belle star deringer, de care nu ai mentionat mai sus.

a zis la munci...iar belle star derringer e la fel ca floreta lui athos...nimeni nu le are...iar sabia lui h nu o gasesti la munci...
 

DeletedUser

Guest
Vânzare de arme indienilor
Motivaţie
97%
Durată 10 minute
Salariu $ 2
Puncte de experienţă 4 Puncte de experienţă
Noroc
Archebuză ruginită


asta a fost dupa ce am gasit o PUSCA(mana stanga) intr-o ora tot la indieni !
 

DeletedUser

Guest
Mi sa dus norocu si mie :P de cand nu mai am cp :)
12 ore la morminte si am gasit decat un joben verde (950$) in primele 2 ore :))
 

DeletedUser

Guest
esti maniac, ghost :P sa lucrezi pana la motivatia aia. si eu am toate armele cu aura in afara de cutitul lui bowie. sper sa-l gasesc si pe ala la postalion cand oi baga premium pe salariu

Eu am gasit 2 dinamite si prastia lui huckleberry cu 0% motivatie la transporta munitia :P
 

DeletedUser

Guest
Munca este sfârşită: Atacă poştalionul Astăzi la ora 01:27 Atacă poştalionul

94%

2 ore $ 95
142 Puncte de experienţă
luck_bonus.png
leather_coat_black.png
packet.png
 

DeletedUser

Guest
si la mine la vanzare de arme...am luat 2 perechi de pantofi cu tinte...am luat si imbracaminte de duminica dar nu mai am rapoartele...oricum se pare ca norocul meu a plecat...:|
 
Sus