Recrutare fort : ON sau OFF

  • Autor subiect catalin19994
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Eu sunt Pro...nu fiindca sunt influentat de optica rusiilor, ci fiindca este o propunere chiar utila !
 

DeletedUser12011

Guest
cam toti sunt PRO..oare se implementeaza?

sper ca da..:)
 

DeletedUser

Guest
Contra !!
Bacause:de ex.:yo intru pe the west cu un minut sau doua înaintea bătăliei.
Nu toata lumea e non-stop pe The West !!
Si oricum ii vezi pe cei on line în fereastra de chat.
 

DeletedUser

Guest
Ne-ar scapa de multe batai de cap !Plus ca ii vom avea pe jucatorii online la batalie ceea ce ne va scuti de nervii provocati in trecut de playerii inactivi !;)
:DPRO !:D
 

DeletedUser

Guest
Mai nou am observat ca pe harta de la fort se vede cine e online si cine nu, fiindca cine e online are un punct verde pe el... Dar asta se vede numai dupa ce incepe batalia.
Eu deja am dat un CONTRA la idee, si am dat si argumente.
 

DeletedUser

Guest
super

este o idee super inteligenta...ar fi mult mai simplu de recrutat asa..votez PRO<3W
 

DeletedUser10607

Guest
PRO , ii buna ideea. Ar ajuta generalii/capitanii mult.
 

DeletedUser

Guest
si eu sunt PRO... e o idee excelenta :) asa nu mai putem fi invinovatiti ca nu dam grade la cei on :)
 

DeletedUser

Guest
Propunerea e buna, oricum in noua versiune 1.31 la fort recrutarile se vor face mult mai usor datorita noului mod de informatii asupra jucatorilor inscrisi.

Are un singur defect totusi. Propunerea este facuta ca sa se vada cei care sunt on, da? In cazul asta, vei da o listare dupa on-off, asa cum poti da dupa level ascendent/descendent.

In cazul asta iti vor aparea in capul hartii cei ON, iar cei OFF dupa. In cazul in care un jucator se delogheaza/logheaza si i se schimba statutul din ON in OFF sau invers el va fi automat mutat dintr-o parte in alta a tabelului, ceea ce va fi foarte enervant cand vrei sa dai click pe acea persoana sau cand vrei sa ii dai rang.
 
Sus