Recrutare fort

  • Autor subiect DeletedUser6433
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6433

Guest
Nume:Recrutare fort

Ce face aceasta idee?:Mai nimic...Doar ajuta recrutarea.vreti sa aflati?...

Noi [westistii] avem lupte de fort.Dar n-am vazut ceva...Dupa ce se face rankurile?...

Propunere:In sistemul de recrutare sa fie asezati jucatorii dupa:Lupte castigate,Pierdute,HP,Arma de fort,LVL,

Avantaj:Vedem daca jucatorul e bun

Dezavantaj:Nu stii cat HP are...

[Primadata lupte castigate,pierdute,hp,arma de fort si LVL..Daca are 5 hp sa fie ultimul stiti? OMG face inno]

pro:14
COntra:3
PRONTRA:1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17554

Guest
Ceea mai buna idee pe ziua de azi poate pe toata saptamana.

PRO
 

DeletedUser

Guest
PRO!!!!
ar ajuta chestia asta pt a casiga mai usor o lupta:)))
 

DeletedUser

Guest
Nume:Recrutare fort

Ce face aceasta idee?:Mai nimic...Doar ajuta recrutarea.vreti sa aflati?...

Noi [westistii] avem lupte de fort.Dar n-am vazut ceva...Dupa ce se face rankurile?...

Propunere:In sistemul de recrutare sa fie asezati jucatorii dupa:Lupte castigate,Pierdute,HP,Arma de fort,LVL,

Avantaj:Vedem daca jucatorul e bun

Dezavantaj:Nu stii cat HP are...

[Primadata lupte castigate,pierdute,hp,arma de fort si LVL..Daca are 5 hp sa fie ultimul stiti? OMG face inno]




Pro,are un rost si merita implementata
 

DeletedUser6433

Guest
Gandestete ca si aparatori si atacatori o sa poata profita:D deci cred ca o sa avem multe lupte in care nu castiga nimeni :D

daca vin tankuri si duelisti care o sa dea numa critici vs echipa adversa cine castiga?... tot unul dintre ei
 

DeletedUser

Guest
Pro ,ar fi mult mai usor pt cei ce recruteaza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bai baiatule , chiar nefolositor cu ce [cuvantul ala mare] ne ajuta asta , oh nimic .... daca esti asa curios . Suporta ... chiar o idee assa "mica" ar putea provoca bug-uri . Nu ar merge sa intram la luptele de fort , ar avea lagg. Chiar ti-e lene sa-i intrebi cat hp au ?. Ce e prea mult strica CONTRA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6433

Guest
Bai baiatule , chiar nefolositor cu ce [cuvantul ala mare] ne ajuta asta , oh nimic .... daca esti asa curios . Suporta ... chiar o idee assa "mica" ar putea provoca bug-uri . Nu ar merge sa intram la luptele de fort , ar avea lagg. Chiar ti-e lene sa-i intrebi cat hp au ?. Ce e prea mult strica CONTRA

ce bug-uri ma ? si daca ala are 5hp si te minte ca are 6k :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ce bug-uri ma nub? si daca ala are 5hp si te minte ca are 6k nub?:|

Frate asta e viata . Dupa ce luptele de fort merg greu mai vrei si alte bonusuri ca tu esti nu'stiu ce inventator , v-a merge greu mai ales pentru capitani !!
 

DeletedUser

Guest
Pro...dar care ar mai fi distractia unui general/capitan de a se chinui sa ii ia pe fiecare in parte.Prin ideea asta ne indepartam de realitate,dar nu zic ca nu e buna :cool: :)) ,nici mie nu imi place sa ma chinui

!!!Traiasca Lenea!!!
 

DeletedUser12011

Guest
insfarsit gandesti PRO

-ar ajuta recrutarea si am scapa de jucatorii nefolositori
-nu vad nici un dezavantaj
 

DeletedUser6433

Guest
...imi mai da cineva PRO/CONTRA?:\ ca vad ca nu ati mai postat
 

DeletedUser

Guest
Da, eu un PRO...ajuta mult luptele, nu cred ca ar face mult lag...si eu sunt(am fost) fortist si stiu cum e:|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus