Recrutare fort

  • Autor subiect DeletedUser6433
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6433

Guest
mai postati...:d un admin vine sa isi dea si el cu parerea?
 

DeletedUser18317

Guest
Bai baiatule , chiar nefolositor cu ce [cuvantul ala mare] ne ajuta asta , oh nimic .... daca esti asa curios . Suporta ... chiar o idee assa "mica" ar putea provoca bug-uri . Nu ar merge sa intram la luptele de fort , ar avea lagg. Chiar ti-e lene sa-i intrebi cat hp au ?. Ce e prea mult strica CONTRA

ce bug-uri ma ? si daca ala are 5hp si te minte ca are 6k :|

Prea mura-n gura primim toti, fara suparare, contra.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA
Nu-s un impatimit al luptelor de fort , niciodata nam fost si nu voi fi ( nu imi plac deloc :)) )
Dar ce farmec sau sens ar mai avea daca ar intra daor cei mai buni ?
Cei mai slabi si/sau mai micuti ce ar face ?
 

DeletedUser

Guest
Sa gandim logic !

1.lvl-ul jucatorului il poti vedea !
2.La fel si arma de fort o poti vedea accesand profilul jucatorului
3.Nu poti vedea exact cam cate lupte de fort castigate are, dar poti sti daca are intre 1-25 lupte, 25-250 lupte uitandu-te la medalii si iti dai seama cam ce experienta are jucatorul la forturi !
4.De ce ati vrea sa stiti cate lupte pierdute are un jucator ? Doar nu depinde de un player castigarea sau pierderea unei lupte de fort.
5.HP-ul ! Aici e problema ! Singurul lucru la care nu am ce comenta. Cand faceti recrutari ii intrebati pe jucatori ce HP au si daca mint ii treceti pe o lista si nu ii mai bagati in alte batalii.

Si apropo ! Recrutarile nu se fac asa repede ! E timp 24 ore pentru recrutari asa ca aveti timp sa va uitati la profilul jucatorilor

In concluzie CONTRA !
 

DeletedUser6433

Guest

5.HP-ul ! Aici e problema ! Singurul lucru la care nu am ce comenta. Cand faceti recrutari ii intrebati pe jucatori ce HP au si daca mint ii treceti pe o lista si nu ii mai bagati in alte batalii.


Si din cauza lui sa pierzi un fort sau o lupta de batalie ;) acest "sistem" o sa puna playerii dupa cum crede el [de la cel mai bun la cel mai rau]
 

DeletedUser

Guest
Nume:Recrutare fort

Ce face aceasta idee?:Mai nimic...Doar ajuta recrutarea.vreti sa aflati?...

Noi [westistii] avem lupte de fort.Dar n-am vazut ceva...Dupa ce se face rankurile?...

Propunere:In sistemul de recrutare sa fie asezati jucatorii dupa:Lupte castigate,Pierdute,HP,Arma de fort,LVL,

Avantaj:Vedem daca jucatorul e bun

Dezavantaj:Nu stii cat HP are...

[Primadata lupte castigate,pierdute,hp,arma de fort si LVL..Daca are 5 hp sa fie ultimul stiti? OMG face inno]

pro:14
COntra:3
PRONTRA:1



Ideea este buna,dar faza cu HP nu prea imi surade
Prontra,mai gandeste-o
 

DeletedUser

Guest
Pro.Pentru ca nu dam rankuri asa aiurea,sa stim cui dam si daca merita.
 

DeletedUser16869

Guest
PRO

1.Ar ajuta la recrutari ...
2.Bine gandita ideea ...

Dar, nu cred ca va si inplementata :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus