Regandirea misiunilor pentru arme cu aura imbunatatiri gameplay-ului

  • Autor subiect DeletedUser10625
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
pro

Normal cei care au pustile acum vor fi toti contra si le dau dreptate au muncit pentru ele. varianta care o propun ei pt cei care au gresit misiunile, cred eu ca este urmatoarea: Nu va convine stergeti conturile vechi, faceti altele noi si nu mai gresiti misiunile.


Sa vedem cand or fi numai pusti de aur at va fi mai interesant?????
 

DeletedUser8851

Guest
Sincer sa fiu,PRO,deoarece itm acestea sunt foarte realiste...
Toate celelalte iteme cu Aura au fost reale,de ce n-ar fi si acestea?
Mereu mi-am dorit sa vad cum are reprezenta cei de la INNO GAMES Pusca cu tinte de argint a lui Winnetou
 

DeletedUser

Guest
CoNNNtRRRaaaaa.....Idee gandita pe Wc...Nu inteleg de ce faceti ideii asa de deagul de a face..
 

DeletedUser

Guest
Contra
Sunt si asa destule arme cu aura in joc.Iar in legatura cu armele de aur,mai ales pusca,trebuie sa fii atent ce alegi,nu cred ca te grabeste nimeni cand faci alegerea respectiva.Si in plus,daca nu esi hotarat,poti folosi functia CAUTA.
 

DeletedUser

Guest
PRO pt itemele care le-ai zis si CONTRA ptr questuri=>PRONTRA
 

DeletedUser

Guest
Contra.

La misiunea Raidul, variantele sunt facute pentru a departaja jucatorii buni de cei mediocri.
Pe de o parte cei buni, care sa gandesc la viitor si stiu ca acei $$$ si acea Experienta se vor recupera, dar cheia nu se va mai putea face.
Pe cealalta parte cei mediocrii care nu se obosesc sa priveasca mai departe de ziua de azi si ca urmare nu se gandesc ca acea cheie nu o vor mai putea capata in alt fel.

Si pentru cei care se tot plang ca nu stiau ca la varianta 1 este cheia 2 etc., mi se pare ca ''West Stats" are misiunea aia, detaliata cu cheie si tot, de o gramada de timp.

So suck it and <3W
 

DeletedUser10625

Guest
Contra.

La misiunea Raidul, variantele sunt facute pentru a departaja jucatorii buni de cei mediocri.
Pe de o parte cei buni, care sa gandesc la viitor si stiu ca acei $$$ si acea Experienta se vor recupera, dar cheia nu se va mai putea face.
Pe cealalta parte cei mediocrii care nu se obosesc sa priveasca mai departe de ziua de azi si ca urmare nu se gandesc ca acea cheie nu o vor mai putea capata in alt fel.

Si pentru cei care se tot plang ca nu stiau ca la varianta 1 este cheia 2 etc., mi se pare ca ''West Stats" are misiunea aia, detaliata cu cheie si tot, de o gramada de timp.

So suck it and <3W


La misiunea Raidul variantele sunt facute pentru a determina jucatorii sa foloseasca pepite si implicit sa contribuie la dezvoltarea jocului. Daca tu nu intelegi asta, cu atat mai rau pentru tine.
Pe de alta parte, ma intreb ce ai fi facut tu si alti puberi egocentrici daca cand ai fi ajuns la aceea misiune nu ai fi avut la indemana un forum in romana cum multi din noi nu am avut. Sau daca din greseala ai fi bifat optiunea gresita. Dar tu desigur ca nu gresesti. :D

Asa ca nu mai vorbi cand nu stii si nu ii mai jigni aiurea pe cei ce nu au beneficiat de oportunitatile tale. Pe de alta parte pentru cei interesati de dezvoltarea jocului oricare din alternativele de mai sus ar putea determina si pe altii sa "bage pepite". DAR TU DESIGUR CA NU VEZI DINCOLO DE STRACHINA TA.


Si ca sa te citez : suck it and <3W
 

DeletedUser15693

Guest
CONTRA

Sa se descompuna armele?Iti dai seama ce greu ar fi pentru cei de la inno?
 

DeletedUser

Guest
ios pro deoarece la misiunea pentru belle star trb neaparat sa ai multa vigoare
ar fi ceva sa mai schimbe unele arme
sa mai adauge arme noi ca ne plictisim ma fratilor tot timpul cu aceleas misiuni si arme sau itm
ganditiva fratilor ca se satura lumea de acest joc
mai diversificati doamne jocul ca asa multa lume se satura
daca tot sunteti asa de mediocri la un joc o sa dati faliment
 

DeletedUser

Guest
ios pro deoarece la misiunea pentru belle star trb neaparat sa ai multa vigoare
ar fi ceva sa mai schimbe unele arme
sa mai adauge arme noi ca ne plictisim ma fratilor tot timpul cu aceleas misiuni si arme sau itm
ganditiva fratilor ca se satura lumea de acest joc
mai diversificati doamne jocul ca asa multa lume se satura
daca tot sunteti asa de mediocri la un joc o sa dati faliment

ai gasit si coltu si sabia de aur si pusca?....sa le vad eu pe toate ...dupa sa spui ca nu ai arme noi....gaseste maceta lui nat ,belle,prastia lui Hakalbery...etc....Nu cred ca le ai pe toate incat sa te plictisesti....!!! ce arme mai vrei? fa poze cu ce arme vrei si punele pe forum sa le vedem si noi ce idei ai...!!!

On: Contra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13213

Guest
pro

sunt total de acord



de acord cu ce/cine ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18124

Guest
Contra

alti se chinuie sa obtzina pusca de aur

asta e daca ai gresit misiunile soarta vietzi
 

DeletedUser12000

Guest
Este destul de bine cum este acum, daca nu ar mai fi "decizii" de luat, ce s-ar intampla cu jocul? Ai vrea ca toti sa aibe Sabia lui Hernandos si ei nici nu stiu unde e butonul de logare pe West? Ar crea un dezechilibru un mic sau mare dezechilibru in joc.

threadclosed.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus