Revitalizare lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser

Guest
O sa intru si eu, am nevoie mai mare de un oras decent, decat de bani, deci scuze ca te voi refuza, dar vreau sa fac singur banii.

EDIT: daca ma inscriu pe o lume noua printr-un referral trebuie sa imi fac alt cont, sau pot direct cu contul pe care il am deja?
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
O sa intru si eu, am nevoie mai mare de un oras decent, decat de bani, deci scuze ca te voi refuza, dar vreau sa fac singur banii.

EDIT: daca ma inscriu pe o lume noua printr-un referral trebuie sa imi fac alt cont, sau pot direct cu contul pe care il am deja?

nu avem un oras decent... avem orasul de pe locul 1 :roll::ras::ras:
 

DeletedUser

Guest
nu avem un oras decent... avem orasul de pe locul 1 :roll::ras::ras:

Ma multumesc si cu el :)
Totusi, vreau sa ajut cu punctele de prietenie, e nevoie de un cont nou, sau pot sa ma inscriu cu cel existent?
Va trebuie muncitor, sau duelist, ca la fort nu ma bag?
 

DeletedUser2948

Guest
O sa intru si eu, am nevoie mai mare de un oras decent, decat de bani, deci scuze ca te voi refuza, dar vreau sa fac singur banii.

EDIT: daca ma inscriu pe o lume noua printr-un referral trebuie sa imi fac alt cont, sau pot direct cu contul pe care il am deja?

Zi numele si te invit :)

@fixxx: Imediat. Iti da lord ion ca eu nu port bani la mine :))
 

DeletedUser

Guest
Acelasi ca pe forum, dar acum imi fac caracterul.

EDIT: gata, e creat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
kod, as vrea si eu invitatie cu link, ca as vrea sa ma inregistrez pe o lume cu mai multa activitate...sumele de bani mai sunt valabile, nu-i asa?
 

DeletedUser2948

Guest
kod, as vrea si eu invitatie cu link, ca as vrea sa ma inregistrez pe o lume cu mai multa activitate...sumele de bani mai sunt valabile, nu-i asa?
- link invitatie

5k la cont nou, iar restul sunt discutabile, pt. ca mai multi pe la nivel 20 s-au lasat. Asa ca daca vad ca esti activ si joci, oricum te invit in oras, o sa primesti bani.
 

DeletedUser

Guest
- link invitatie

5k la cont nou, iar restul sunt discutabile, pt. ca mai multi pe la nivel 20 s-au lasat. Asa ca daca vad ca esti activ si joci, oricum te invit in oras, o sa primesti bani.
thx, mi-am facut cont
 

DeletedUser

Guest
kod,joc si eu da fara bani ca sunt inregitrat deja,pot veni in orasul tau?
 

DeletedUser

Guest
pai,vreau sa mai joc pe o lume am 13ani,din Moldova,cred ca ma voi face aventurier si cu buildul pe toate muncile(doar asta nu am incercat pina acum)

Nu am facut inca cont,daca zici ca ma primeste kod imi fac,daca nu,nu.

Deci?
 
Sus