Revitalizare lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser

Guest
sal all kod este cel mai tare va da banii rapid si sigur sa va inregistrati repede :D no sa va dezamageasca si luema 5 merita o sansa<3W<3W<3W


si in plus sa va zic un secret:

kod daca face 500.000 pct de friend o sa se deschida o lume noua asa ca haideti toti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
salut kod am vrut sa ma uit pe ce lume o sa joc.? sa ma uitam prin topicuri...

apoi am vazut oferta ta si o sa ma apuc de lumea 5

am mai jucat prin 2009 dar acm ma apuc..

o sa iau linkul de mai sus siti trimit telegram prin joc pentru a putea achizitiona bani dar iti trimit si un mesaj pw:sombrero:
 

DeletedUser11810

Guest
Presupun ca esti -Color-, iar Don DiViN3 posibil ca te-ai inscris, dar aveai deja contul acesta. Prin urmare eu nu am niciun avantaj :) Asa ca doar -color- a primit cei 15k $ bonus.

eu am intrat cu numele de asmodeus15 si cu linkul tau dar daca nu imi dai asta e nu e nimic....:tumble:
 

DeletedUser

Guest
kod luema 5 este cea mai tare..... dar numi place un lucru...nu gasesc duelisti cu care sa ma bat miai putea da un sfat? de oras care in preajma lui sunt duelisti mici? sa ma pot bate ca toti is la distanta de 1-2-3ore


(si inca un lucru miam depasit recordu aproape lv 10 in 2 zile) :D<3W<3W
 

DeletedUser

Guest
N-am idee :)) De unde sa stiu jucatori mici?

ok kod........dar oare sti pe cineva care vinde tigari cu motivatie? ca la lv 20 cand imi dai 10k imi iau de toti bani tigari cu motivatie?:blink:


si am uitat inca un lucru: adyboy ce nume ai?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Kod verifica telegramele ptr dovada miam luat automatizare astept 5k :roll:
 

DeletedUser

Guest
Buna seara. Am facut si eu cont, normal , n-am nevoie de bani , dar as dori o invitatie intr-un oras :indian:
 

DeletedUser

Guest
Salut.Am facut si eu un cont de pe linkul tau cu numele Sentler. Primesc si eu ceva?:P
 
Sus