Revitalizare lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser12588

Guest
De notat ca inainte detineati toate forturile si erati mari si tari in gura,iar cand ne-am ridicat si am devenit mai puternici ati inceput sa bociti ca niste copii carora li se ia bomboana de la gura,nu va convine ca ripostam iar MERIDIANULUI niciodata nu i-a convenit o lume activa si echilibrata,ci doar o lume moarta in care ei detin toate forturile. Deci da,uitati-va foarte bine cu cine veti juca:)Unde sa mai pun ca aveti un maidanez ce se crede "shacal" si care vine si pleaca din alianta de fiecare data cand ceilalti nu ii mai suporta figurile.
App,daca doriti sa fiti in alianta cu un jucator precum seridan sau freakyn you,va recomand atunci Meridian Forever

si tu crezi ca asta e o lume activa mah ??? ai de capu tau de copil rasfatat !!! voi in fiecare zii trimiti telgrame la toti jucatori de pe lume,chiar si la noi in alianta numa ca sa vina la voi in alianta,,si asta numesti tu lume activa sa ii chemati pe toti la voi in alianta dc nu ii chemati sa isi faca o alianta separata sa fie 3 alianta sau sa vina la noi in orase sa echilibram daca tot zici de echilibru deci no comment !!!:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si tu crezi ca asta e o lume activa mah ??? ai de capu tau de copil rasfatat !!! voi in fiecare zii trimiti telgrame la toti jucatori de pe lume,chiar si la noi in alianta numa ca sa vina la voi in alianta,,si asta numesti tu lume activa sa ii chemati pe toti la voi in alianta dc nu ii chemati sa isi faca o alianta separata sa fie 3 alianta sau sa vina la noi in orase sa echilibram daca tot zici de echilibru deci no comment !!!:mad:

Sigur,lumea ar fi mai atrasa de alianta voastra daca nu ar fi oameni gen Shacalul,seridan,freakin,gaggauta si alti cativa ca in rest sunt oameni inteligenti,amabili si cu bun simt.
 

lord ion

West Marshal
2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.
 

DeletedUser2948

Guest
Nu mai exista doritori? Haideti mai, mai am 1,400,000$ disponibili pt voi.
 

DeletedUser

Guest
Nu am mai jucat de mult the west...se pot muta caracterele de pe o lume pe alta ? Ca as putea veni eu de pe lumea 7 :D .
 

DeletedUser

Guest
Kod astept banii $$$ :D mam inregistrat sub numele de biscuite45 :D te rog astept in seara asta banii

si poate o sa bag 800 pepite sper ca ma premiezi si ptr pepite :D
 
Sus