Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
eu pana la urma nu inteleg ce reprezinta punctul negru.

Si daca tu tot dai indicii inseamna ca ai gasit deja derringerul,nu ?

punctul negru reprezinta banca

eu zic asa ca trebuie sa localizam pe harta jocului cele 3 puncte
si intre orele 18-19 sa fim acolo
prima data luam gara mergem la gara si luam trenul spre melbourn
de acolo ne punem afisul si mergem la south bank .........si mai departe nu mai stiu
 

DeletedUser

Guest
oameni buni, lasati hartile, orasele si altele.ganditi logic in varianta the-west: adica tot ce se poate in the-west.Mihai ne-a oferit belle stars derringer pe tava, noi mai trebuie doar sa ridicam capacul si sa il luam.Daca ganditi, credeti-ma , am descoperit indicii din textul lui.... si ne mai ajuta si twitter

Mihai a spus ca twitter nu-i bun :P
 

DeletedUser

Guest
punctul negru reprezinta banca

eu zic asa ca trebuie sa localizam pe harta jocului cele 3 puncte
si intre orele 18-19 sa fim acolo
prima data luam gara mergem la gara si luam trenul spre melbourn
de acolo ne punem afisul si mergem la south bank .........si mai departe nu mai stiu

of, of ce face Hollywood cu filmele lui. Tu asculti ce spui?
 

DeletedUser

Guest
eu pana la urma nu inteleg ce reprezinta punctul negru.

Si daca tu tot dai indicii inseamna ca ai gasit deja derringerul,nu ?

Paii inca n-am bilet de tren si documente si nici 18:30 nu e...va anunt daca e...insaaa ganditi asa...intai Billy va bate si va ia peper-boxu si ce face?!Ramane in oras pe undeva nu?Eehh apoi daca cititi cu atentie textul misiunii Maria zice ca a aflat de nush unde ca Billy vrea sa isi cumpere arma buna si sa jefuiasca o banca...dar pe twiter zice ceva ca e var cu Henry si ceva de gara...deci poate sa vina cu trenul frumusel...ganditi ma oamenilor:):eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
punctul negru reprezinta banca

eu zic asa ca trebuie sa localizam pe harta jocului cele 3 puncte
si intre orele 18-19 sa fim acolo
prima data luam gara mergem la gara si luam trenul spre melbourn
de acolo ne punem afisul si mergem la south bank .........si mai departe nu mai stiu

=))))) doamne unde sa ajuns de la o poza cu o harta:)) care era menita sa va ajute sa gasiti ce e bun in text:eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa ai terminate misiunile de la orasul-fantoma(toate misiunile noi au leg.cu el)sa fii echipat cu echipamentul ala care e necesar ca sa faci misiunea HAINA IL FACE PE OM(este foarte probabil sa fie colierul aztec deoarece nimeni nu a zis ca exact la lvl 40 poti obtine produsul),ora si trenul spun ca trebuie sa calatorim pana la orasul-fantoma...sa fim acolo la intre orele 18-19 sau poate 10-11 daca Melbourne are vreo semnificatie .trebuie sa luam in calcul orice varianta.spor la treaba.eu nu mai intru aici si ma apuc de experimente.bafta si voua
 

DeletedUser

Guest
oricum,mai lasati-ne cu teoriile astea complicate in care trebuie sa mergem la o gara si de acolo cu afisul in orasesti.
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa ai terminate misiunile de la orasul-fantoma(toate misiunile noi au leg.cu el)sa fii echipat cu echipamentul ala care e necesar ca sa faci misiunea HAINA IL FACE PE OM(este foarte probabil sa fie colierul aztec deoarece nimeni nu a zis ca exact la lvl 40 poti obtine produsul),ora si trenul spun ca trebuie sa calatorim pana la orasul-fantoma...sa fim acolo la intre orele 18-19 sau poate 10-11 daca Melbourne are vreo semnificatie .trebuie sa luam in calcul orice varianta.spor la treaba.eu nu mai intru aici si ma apuc de experimente.bafta si voua

daca te uiti pe harta aia MihaiGavrilescu ia trenul spre Punctu MOV care e in Sud-ESt....in textul primei misiuni legate de orasul fantoma Henry iti spune ca orasul fantoma este in Nord-Vest deci ar fi trebuit sa se duca in sus cu trenul nu in jos...:eek::eek::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
pai tu chiar ai crezut ca trebuie sa-ti pui un ziar la ora 18 si gata???trebuie sa fii prost ca sa crezi numai ca cei de la INNO pot sa faca asa misiune cu asa o recompensa.

Elmer a zis ca misiunea este grea chiar de pot toti s-o faca,asta inca nu inseamna ca la lvl 40 fix o vei putea face....la lvl 40 o poti deschide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iar spit a zis ca produsul il poti obtine RELATIV usoor la lvl 40,un ziar nu se obtine RELATIV usor si FOARTE usor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca te uiti pe harta aia MihaiGavrilescu ia trenul spre Punctu MOV care e in Sud-ESt....in textul primei misiuni legate de orasul fantoma Henry iti spune ca orasul fantoma este in Nord-Vest deci ar fi trebuit sa se duca in sus cu trenul nu in jos...:eek::eek::rolleyes::rolleyes:

tu crezi ca MG s-a uitat pe harta ca sa vada unde sunt cele 2 orase ?
 

DeletedUser

Guest
deci sunt documente sau bilet de tren.:P in sfarsit cineva care gandeste..:eek::eek:
 

DeletedUser5153

Guest
deci eu practic ar trebui sa ma duc la punctul mov, dar care-i ala??:confused:
 

DeletedUser9981

Guest
daca va uitati cu atentie la misiunea "Orasul fantoma" care incepe la lev 40 , aveti stinge incendiul 8 ore,trageti singur concluzia
 

DeletedUser

Guest
Nu am spus ca e corecta faza cu orasul fantoma.Nu ai ce sa jefuiesti intr-un oras fantoma.

Dar nu trebuie sa luam totul asa cum este pe harta aia !
 

DeletedUser5153

Guest
ma, MG spune ceva si de o palarie de aventurier, iar la Muntii negri misiune est spune asa la textul de la sfarsit: Aici se termină şinele care vin din est. , oare au vreo legatura??:confused:
 
Sus