Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser

Guest
Oieru,nu se poate si pe alta lume?Sau pe forum?Ca n`am cont pe l1 si ma roade curiozitatea..
 

DeletedUser1354

Guest
mor ma cand va vad...chiar asa mult va face placere sa va milojiti in ultimul hal?

cand omul o sa vrea sa zica cuma facut o sa posteze pe forum.
cum ati stat atata timp fara aceasta arma mai puteti sta cateva zile...
 

DeletedUser

Guest
Felicitarile mele jucatorului olyxx!!
Bravo, bravo, bravo, de 3 ori BRAVO! In sfarsit cineva a fost in stare sa puna cap la cap toate indiciile date si sa reuseasca gasirea lui.
Evident ca-i recomand eu ferm sa nu spuna. Nu din rautate sa nu spuna dar vreau sa cred ca serverul nostru nu este o cauza pierduta ca un singur jucator sa fie in stare sa-l gaseasca!

p.s.
olyxx, spune-mi, cum ti se par acum cand stii modalitatea de obtinere, indiciile mele? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Foarte de ajutor...
Multumim Mihai...

Uitati-va si la infinity22 pe l4 :D
 

DeletedUser3605

Guest
Foarte frumos, foarte-foarte frumos si la tine, bravos! ;)
Ei, a fost sau nu de ajutor ce-am lasat eu aici?

da, de foarte ajutor (nu ca m-as fi chinuit de 1 sapt sa descoper marea misiune). am luat in considerare doar povestea ta avand ca locatie Australia si marele obiect al pacii. felicitari si tie pt modul ingenios de a da indicii.
 

DeletedUser3605

Guest
cei care afla despre ce e vorba...discutati mai departe numai pe PM, nu postati aici nici un fel de informatii. si asa suntem destul de dezavantajati de faptul ca la majoritatea misiunilor secrete indiciile principale apar in germana (languagetools e depasit).
 
Sus