Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

DeletedUser7008

Guest
Currently Active Users Viewing This Thread: 66 (33 members and 35 guests)
aurasz, olyxx, tyberyu95, Dracon616, mahhomet, bradu80, ShacalitzaR.B, kretzuc, Dj Shacalul, Pink panther 08, dilu, Oieru, srf, Applessed, catalin19994, baldur, alexroqwe, ciuchi13, Nechiforus, n3sto, Yo-Nokia, nobil13, merlin75, MihaiGavrilescu, jokercristi, sayona21, notorius7, wizard, Petr1shor, kosmyn theo


Frumos frumos:P
 

DeletedUser8404

Guest
Cam tarziu dar felicitari :) imi poate zice si mie cineva ? ca doar nu va felicit degeaba :)
 

DeletedUser

Guest
Cand va aparea cheia nr. 3 + misiunea asociata ei...mai aveti chef de-o runda de Sherlock Holmes-isme?! :D;)

Avand in ca totusi esti admin, continui sa spun ce am de spus, din care am cercetat, cheia poate fi gasita si nu cu ajutorul unei misiuni, sau de la o batalie. Acum nu stiu, pana si Zet se jura ca nu stie cum se obtine deci tot ce e posibil.
 

DeletedUser

Guest
Avand in ca totusi esti admin, continui sa spun ce am de spus, din care am cercetat, cheia poate fi gasita si nu cu ajutorul unei misiuni, sau de la o batalie. Acum nu stiu, pana si Zet se jura ca nu stie cum se obtine deci tot ce e posibil.

Iti spun sincer ca nu cunosc nici o modalitate concreta de obtinere a ei pe lumile operationale de joc. Nu-s admin pe Beta asa ca ma refer strict la serverele active unde stiu ce spun.
 

DeletedUser

Guest
Deci eu ma trezesc maine la 6 dimineata sa incerc combinatia.Probabil ca merge pana la 10.30 dimineata.. ~.~
 

DeletedUser

Guest
fara ore va rugam...
si la cheia 3 din cate am inteles a zis un dasta de pe la inno la germani ca e ceva la un intreval de timp si poti lua cheia(sau alt obiect valoros) de mai multe ori...
 

DeletedUser

Guest
si la cheia 3 din cate am inteles a zis un dasta de pe la inno la germani ca e ceva la un intreval de timp si poti lua cheia(sau alt obiect valoros) de mai multe ori...

Nu te contrazic dar evit sa-mi dau cu parerea in absenta a ceva concret.
 

DeletedUser

Guest
Mda...si cand v-am spus eu ca e la ... dupa fusul orar din Australia , ati spus ca-s tembel :))
 

DeletedUser

Guest
15eajdl.jpg


32zulfp.jpg


Contu meu pe Beta:P
 
Sus