Rugaciune cu mesaj de la Ingeri!

Va place aceasta idee?

  • Da (PRO)

    Voturi: 196 87,1%
  • Nu (Contra)

    Voturi: 29 12,9%

  • Total votanți
    225

DeletedUser2854

Guest
Nu stiu ce sa zic.
Ce am zis la propunerile mici:Nu deranjeaza "Fluxul Jocului" e usor de implementat un greenhorn ar putea fi ajutat eu oricum iti dadeam un PRO!
 

DeletedUser

Guest
Hmm:-? .. este o idee foarte interesanta, originala si unica in momentul de fata din cate stiu.
Sincer, cred ca puteti face deja demersurile necesare astfel incat o astfel de propunere sa ajunga unde trebuie (la cei care lucreaza pentru imbunatatirea jocului). Nu stiu exact care este "traseul" de urmat, prin cate maini/ciururi trebuie sa treaca, insa cred ca macar comunitatea .ro o sustine fara drept de apel si ar fi pacat sa se piarda prin noianul de propuneri jenante de pe acest forum.
 

DeletedUser

Guest
PRO cum a zis PWG o idee interesanta si originala.Dar ar trebui de ex:

Nivelul 1-10 hinturile:X,Y,Z

Nivelul 10-20 hinturile:A,B,C

...

Ai un PRO
 

DeletedUser

Guest
Pro,e o idee buna si ar ajuta pe multi din acest joc ma iales pe incepatori
 

DeletedUser

Guest
Sincer, cred ca puteti face deja demersurile necesare astfel incat o astfel de propunere sa ajunga unde trebuie (la cei care lucreaza pentru imbunatatirea jocului). Nu stiu exact care este "traseul" de urmat, prin cate maini/ciururi trebuie sa treaca, insa cred ca macar comunitatea .ro o sustine fara drept de apel si ar fi pacat sa se piarda prin noianul de propuneri jenante de pe acest forum.

Eu nu stiu exact care e procedura si mersul, pentru idei bune la RO de propus si la NET.
Dar fiindca e ideea mea, si stiu bine engleza, m-am inscris si la www.the-west.net ( cu ID elvarro) si deja am propus ideea direct la ei, in engleza. Sa vedem ce se va alege de ea...
Apropo, la NET se joaca deja si pe lumile 12 si 13, care in RO sunt doar asteptate!

VA MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE ATI DAT PRO AICI!!!
Voi mi-ati dat curajul si increderea sa merg mai sus cu ideea, la NET.
Acum mingea e in terenul lor, si daca le va placea ideea, poate o vor aplica in joc.

Cred ca adminii RO pot sa inchida acest topic...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pro, la toate ideile care vin in sprijinul incepatorilor,inclusiv aceasta :)
 

DeletedUser9380

Guest
Este chiar foarte bună ideea.Acum ar avea o utilitate acea rugăciune, cu foarte multe secrete.Ar fi de mare ajutor pentru noii jucători din West.Am dat un PRO şi la Poll.Sunt PRO la idee.
 

DeletedUser

Guest
PRO si de la mine deoarece am jucat 3 luni mam lasat 1 an si mam apucat iar, faza e ca unele lucruri leam uitat si ar fi util<3W:shoot:
 
Sus