Rugaciune cu mesaj de la Ingeri!

Va place aceasta idee?

  • Da (PRO)

    Voturi: 196 87,1%
  • Nu (Contra)

    Voturi: 29 12,9%

  • Total votanți
    225

DeletedUser

Guest
1.Model De postare ai
2.Idee bine gandita.
3.Ar stimula playerii sa se duca la rugaciune
4.Avantaj pentru incepatori
5. UN PRO mare de la MINE!
 

DeletedUser13088

Guest
Un PRO meritat, chiar daca seamana umpic cu tutorialul, e mai misto asa, ,macar ar avea un farmec in + sa te rogi, ca in ziua de azi is multi pacatosi:))
 

DeletedUser

Guest
In loc sa selectati propuneri care ar avea cat de cat un rol de joc se selecteaza propunerile care fac jocul tot mai incarcat.Practic eu stau 15 minute degeaba ca sa aflu ceva ce pot afla din wiki sau alt site ?Si daca se afla chestii secrete,cum ar fi misiuni sua altceva,ar strica farmecul jocului pentru ca o sa sa puna toti la rugaciune in continuu pana afla cum se obtine orice arma cu aura.

In concluzie,ideea e buna dar deja avem destule locuri de unde ne putem informa:CONTRA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
PRO foarte buna ideea chiar va ajuta mult pe cei incepatori;) ca multi nu stiu ce sa fac si de aceea se las de joc:) si cu tutorialu de inceput + rugaciunile:)lear fi mult mai de folos:)si + nu cred ca va fii foarte mult de munca
 

DeletedUser

Guest
PRO PRO PRO


Spuneti-mi daca ma insel!

Daca te rugai la biserica si faceai un nivel ,de pilda, la armurier iti dadea arme ascutite/precise. Este asa sau este doar un mit?<3W<3W<3W<3W
 

DeletedUser21007

Guest
pro ar fi mai multa rugaciune in joc si ar fi mai bine pentru unii sa primeasca sfaturi <3W
 

DeletedUser

Guest
Pro

Si ca un jucator nou sa stie de aceasta oportunitate sa fie inserat intr-un tutorial un simplu text de genul "Cauta cel mai apropiat oras pe harta mare(invata sa foloseasca harta mare) si roaga-te pentru 15 min" iar dupa ce a incheiat rugaciunea "Foarte bine!Rugandu-te descoperi secrete despre joc!I-a sa vedem ce ai descoperit..."


Deci PRO 100%:D
 

DeletedUser

Guest
Bravos! Uite chiar o idee cu adevarat utila (in ultimele luni am citit doar ineptii prin rubrica asta). Din pacate exista mult prea multi jucatori, care de fapt nu stiu mai nimic despre joc, pun intrebari care mai de care mai absurde/tampite, deschid 1milion de topicuri pe forum zilnic, fara a cauta o informatie inainte, si cate si mai cate astfel de situatii. Orice hint este binevenit pentru oricine (fie el si un jucator cu ceva mai multa experienta in spate), atat timp cat ele sunt citite si analizate de cei care le primesc. Felicitari elvar pentru propunere! Eu zic cu draga inima, Pro!

justjo ma inspira , bravo ai dreptate in tot ce ai scris mai sus :D

P.S.: PRO imi place ideea <3W
 

DeletedUser

Guest
sa ne gandim putin: in viata reala nu iti sopteste nici un inger ce sa faci in viata daca te rogi. poate daca introduci alte avantaje ale rugaciunii, ar fi ceva. in momentul de fata prefer mai degraba sa ramana mister rugaciunea decat sa primesc hint-uri, chiar as considera-o pierdere de timp.
deci CONTRA, insa poate m-as mai gandi daca ai introduce alte avantaje.
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca merita sa ne mai dam cu parerea din moment ce ideea a fost propusa acum 9 luni si nimic nu s-a schimbat de-atunci e evident ca a fost respinsa de inno....
 

DeletedUser

Guest
Ai peste 50 de Pro si maxim 5 contra
Ar trebuii implementata ideea
Ai un PRO de la mine
 
Sus