Seiif de iteme

  • Autor subiect Bob cel rapid
  • Data de început

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE: ^
DESCRIERE: Acum daca nu mai vreti sa tineti iteme la voi si nu vreti nici sa le vindeti cred ca am solutia. Seiful de iteme sper ca va fi amplasat ca in imaginea de mai jos:
attachment.php


Fereastra seifului sper ca va arata ca modelul de mai jos:
attachment.php

Explicatie:
-"- Selectare tip item": cu un clic pe sageata de langa "- Selectare tip item" veti putea selecta tipul de item. Daca la categoria aleasa nu veti nici un item va va aparea mesajul "Nu exista iteme la aceasta categorie".
- Patratul gol reprezinta un item iar X-ul rosu reprezinta retragerea itemului.
- "Parola seif iteme": aici trebuie sa va alegeti o parola (nu neaparat parola contului).
- "RUCSAC": doar dati un clic aici si sa va aparea rucsacul cu toate itemele pe care le aveti la momentul respectiv.

Va multumesc!
 

Atașamente

  • screen01.jpg
    screen01.jpg
    61,9 KB · Vizualizări: 265
  • error_bg.jpg
    error_bg.jpg
    70,6 KB · Vizualizări: 245
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pro, eu pastrez produse chiar daca nu imi trb momentan, le tin pentru misiuni sau dca voi avea nevoie de bani vreodata....dar ma cam incurca in inventar chiar m-am gandit sa deschid si eu un topic asemenator...PRO
 

DeletedUser

Guest
Fata de celelalte propuneri macar a mea e mai gandita. Si unii care au scri acele propuneri au zis ca de exemplu "pentru tot orasul". Daca cineva de nivel mare depune sa zicem o flinta de precizie ceilalti imediat o pot lua.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12655

Guest
Fata de celelalte propuneri macar a mea e mai gandita. Si unii care au scri acele propuneri au zis ca de exemplu "pentru tot orasul". Daca cineva de nivel mare depune sa zicem o flinta de precizie ceilalti imediat o pot lua.

CONTRA,rucsacul e nelimitat
 

DeletedUser8396

Guest
Daca se implementeaza limitarea rucsacului e utila ideea, daca nu, e inutila.Pana atunci, contra.
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece atata timp cat inventarul nu este limitat acest seif pentru iteme nu prea isi are rostul
40.gif
 

DeletedUser

Guest
Contra , Rucsacul E Nelimitat , a mai fost propus , in casa aia va fi seriful dupa cate stim de pe beta
 

DeletedUser

Guest
contra

daca vrem sa avem iteme nelimitate nu vor mai baga limita in rucsc...nu....nu va mai trebui sa facem o cladire.....
 

DeletedUser12402

Guest
Ai prezentat bine...Bravo..Dar acolo din cate am inteles va fii unit cu serifful(Adica va avea ca un rol de inchisoare a sheriffului)
Pana cand sa se bagelimita de rucsac mai vedemm..Prontra!
<3W
 

DeletedUser

Guest
contra nu inteleg cu ce te deranjeaza acele iteme si locul cladirii este rezervat pentru serif
 

DeletedUser

Guest
Idem , contra si , dupa cum am inteles in cladirea aia va fi seriful , deci ...

attachment.php
<<<<<<




Uitati-va la orasul acesta:intre cioclu si casa aia mare ce se va implementa???SERIF!Cand va fi rucsacul limitat va fi de folositoare acel "DEPOZIT".As fi pro,dar vor fi mai multi cu ideea de a fura ceva din rucsac cand ii lesina pe dusmani,as fi contra.Se pot depune obiecte in orice oras,ca la banca?Sa-u trebuie sa aiba un oras acel player si sa depuna numai in orasul respectiv?
 

DeletedUser

Guest
CONTRA. Tine-le in rucsac , cu ce te incurca ? Te misti mai greu pe harta ? Ca nu inteleg . Daca se va pune limita de rucsac , sigur developerii se vor gandii si ce sa faci cu itemele care depasesc aceasta limita .Deci stai linistit .
 

DeletedUser

Guest
Cand se va implementa chestia cu rucsacul limi tat ( daca se va implementa ) ar fi chiar de folos , dar acum Contra , dar e buna pentru ca ar fi nevoie de ea
 
Sus