Seiif de iteme

  • Autor subiect Bob cel rapid
  • Data de început

DeletedUser

Guest


Uitati-va la orasul acesta:intre cioclu si casa aia mare ce se va implementa???SERIF!Cand va fi rucsacul limitat va fi de folositoare acel "DEPOZIT".As fi pro,dar vor fi mai multi cu ideea de a fura ceva din rucsac cand ii lesina pe dusmani,as fi contra.Se pot depune obiecte in orice oras,ca la banca?Sa-u trebuie sa aiba un oras acel player si sa depuna numai in orasul respectiv?

Depozitarea se face in orasul in care esti membru. Nu poti sa iti iei iteme din depozit decat daca esti in orasul in care esti membru. Cand se paraseste orasu automat obiectele se vor transfera inapoi in rucsacul tau.
 

DeletedUser

Guest
contra.cand se va implementa rucsacul limitat vindem obiectele inutile si pastram doar strictul necesar
 

DeletedUser

Guest
eu nu sunt de acord cu rucsacul nelimitat.daca nu mai ai loc in el si iti pica la transporta munitia flinta lu bowie la unu de 30 nu o mai ia....???????oricum contra
 

DeletedUser10049

Guest
ideea este inutila, deoarece rucsacul este nelimitat, si in plus , acolo unde ai ales tu cladirea acolo va fi seriful in update-ul 1.29.
 

DeletedUser

Guest
Contra sacul este nelimitat deci Per moment e inutila idea + sa mai spus de N ori
 

DeletedUser

Guest
La un moment dat o sa fie multe :( Dar idea tot inutila e chiar daca sa mai propus [dec cateva ori XD])
 

DeletedUser

Guest
updape

cand o sa se faca updape cu limita la rucsac o sa vedeti ca a fost o idee buna
si cei care au zis ca acolo o sa fie serifu uitativa la comentariile anterioare si o sa vedeti o imagine unde o sa fie adevaratul serif
 

DeletedUser

Guest
Bine dar tu nu crezi ca in momentul in care se va implementa rucsacul limitat cei de la inno nu vor face un depozit personal pentru iteme? sa fim seriosi jucatori de lvl 30 in sus SAU poate si mai mic de 30 au inventarul cu F multe lucruri eu deja am destule de multe obiecte in inventar si is doar lvl 21.Mai ales ca itemele peste maxim trebe sa mearga undeva nu? ca doar nu dispar obiecte de valoare destul de mare din inventar
 

DeletedUser10049

Guest
cand o sa se faca updape cu limita la rucsac o sa vedeti ca a fost o idee buna
si cei care au zis ca acolo o sa fie serifu uitativa la comentariile anterioare si o sa vedeti o imagine unde o sa fie adevaratul serif

daca cei de la inno limiteaza rucsacul, nu inseamna ca vor face un depozit pentru itemele noastre......
 

DeletedUser

Guest
Momentan nu exista limita de inventar , daca ar exista as zice , dar asa CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Pro
LOcul nu e bun totusi caci acolo va fi asamblat seriful
RUcsacul va fi limitat la un moment dat
Deci e o idee buna
 

DeletedUser13008

Guest
LOcul nu e bun totusi caci acolo va fi asamblat seriful

seriful va fi amplasat intre cioclu si acea cladire


On: sunt pro pentru ca unele haine ma enerveaza ca nu-mi plac cum stau in rucsac si nu vreau sa le vand ca sunt scumpe si dau bonus mare
 

DeletedUser

Guest
Idem , contra si , dupa cum am inteles in cladirea aia va fi seriful , deci ...

attachment.php
<<<<<<

se pare ca seriful e vecinul din stanga lui:D
Pro...ar fi o idee buna si daca se limiteaza rucsacul o sa avem de furca deoaree in unele conturi vezi si cateva mii de iteme
 

DeletedUser2854

Guest
Contra
Eu nu am chef ca atunci cand imi trebuie un item sa il iau de acolo
 

DeletedUser8304

Guest
PRO, decat sa stau si sa tin toate produsele si hainele care nu imi sunt utile mai bine la bag intr-un depozit, ca pana imi caut toate itemele care sa le pun pe mine...
 

DeletedUser17637

Guest
Contra,mai vindeti din iteme/produse si o sa ai loc berechet.
 
Sus