Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Dea, femei pe forum, serios acum :) cum obtin obligatiuni? am cautat dar nu am gasit :blink::blink::blink:
 

DeletedUser

Guest
Hmm... daca-mi dai Permanentu, atunci fac clona :nesigur: baga unu de 1 saptamana
Cum obtin obligatiuni Union Pacific?:blink:
Prin diverse munci. Prin:
-Misiuni zilnice ( 4 ) => 1 oup
Aici mai iei ceva OUP bonus de la acele misiuni speciale (Repeatable Quests)
-Dueluri cu Jucatori ( 2 ) => 1 oup
- Dueluri NPC ( 3 ) => 1 OUP
- Produse Craftate ( 3 ) => 1 oup

OUP mai poti lua si din munci (cate 1 OUP, asta se intampla mai rar) sau din Luptele de forturi (cam de la 2-3 OUP in sus). Si s-a trimis odata un link pe adresele de email unde ne-am facut contul the west, un link special care ne dadea 25 OUP.

please, do it
:ras:
Thank you for support.
 

DeletedUser

Guest
Hmm... daca-mi dai Permanentu, atunci fac clona :nesigur: baga unu de 1 saptamana

131585348413.Epic_Face_Palm.jpg
 

DeletedUser

Guest
I-am zis special, sa se pregateasca sa dea ban la clonele mele daca iau permanentu :):whistle:
 

DeletedUser

Guest
N-am voie sa pregatesc mozii sa-mi dea ban? :ras: vorba aia
Cod:
GT*O
 

DeletedUser8304

Guest
Copile, eu pregatesc mozii de Ban Hammer. Asa ca nu baga tu FeisPalm ca de poamana te chinui(e soarta). Stai cuminte in banca ta, fac ce vreau. Daca vreau sa iau ban, si le zic mozilor sa se pregateasca de furia clonelor mele, atunci asa sa fie :ras:

inteleg...inteleg...

Tu ii spui copil unui utilizator mai invarsta ca tine ?:roll:
 

DeletedUser

Guest
Copile, eu pregatesc mozii de Ban Hammer. Asa ca nu baga tu FeisPalm ca de poamana te chinui(e soarta). Stai cuminte in banca ta, fac ce vreau. Daca vreau sa iau ban, si le zic mozilor sa se pregateasca de furia clonelor mele, atunci asa sa fie :ras:

inteleg...inteleg...

images
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus