Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9859

Guest
E a mea, si are asigurare medicala...
cei cu probleme sunteti voi, nu eu. Voi va bateti joc mereu de cei mici, si-i faceti noobi, cu probleme sau in alte feluri. Voi ba bateti joc de cei mici cu "face palm"-uri si alte deastea, in loc sa-i invatati. Sunteti doar o adunatura de oameni care nu va ajuta cu nimic comunitatea.

AM ZIS-O! HOWGH :boone:

Arata-mi ne cine ne batem joc inafare de tine?Si nu, nu esti singurul copil de 11 ani de aici, si totusi esti singurul de care isi bat joc toti...oare de ce?
 

DeletedUser8304

Guest
E a mea, si are asigurare medicala...
cei cu probleme sunteti voi, nu eu. Voi va bateti joc mereu de cei mici, si-i faceti noobi, cu probleme sau in alte feluri. Voi ba bateti joc de cei mici cu "face palm"-uri si alte deastea, in loc sa-i invatati. Sunteti doar o adunatura de oameni care nu va ajuta cu nimic comunitatea.

AM ZIS-O! HOWGH :boone:

Deci, noi toti suntem prosti. Tu esti singurul inteligent de aici nu ?:ras:
 

DeletedUser

Guest
E a mea, si are asigurare medicala...
cei cu probleme sunteti voi, nu eu. Voi va bateti joc mereu de cei mici, si-i faceti noobi, cu probleme sau in alte feluri. Voi ba bateti joc de cei mici cu "face palm"-uri si alte deastea, in loc sa-i invatati. Sunteti doar o adunatura de oameni care nu va ajuta cu nimic comunitatea.

AM ZIS-O! HOWGH :boone:

aham.. vrei o bere sa te linistesti? :ras:
 

DeletedUser

Guest
Arata-mi ne cine ne batem joc inafare de tine?Si nu, nu esti singurul copil de 11 ani de aici, si totusi esti singurul de care isi bat joc toti...oare de ce?
Ca sunteti niste trolleri rai :boone:
Deci, noi toti suntem pr***i. Tu esti singurul inteligent de aici nu ?:ras:
Daca vrei sa-ti zic sincer, PM :ras:
aham.. vrei o bere sa te linistesti? : ras:
Bere de mere, Bavaria + Niste "scuze" :boone:
 

DeletedUser

Guest
Arata-mi ne cine ne batem joc inafare de tine?Si nu, nu esti singurul copil de 11 ani de aici, si totusi esti singurul de care isi bat joc toti...oare de ce?

as zice eu de ce..
da' n-am chef sa tac o saptamana si pe contu asta si pe smg :ras:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus