Sugestie vanzare piata

  • Autor subiect DeletedUser9380
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Pro - f buna ideea. si mie mi s-a intamplat sa pun la 'vanzare pt membrii orasului' in loc de 'vanzare pt toata lumea'. macar am pus obiectul doar pt 1 zi si nu am pierdut mult timp :razz: . raman pro
 

DeletedUser

Guest
Adminii ce fac ?Ii o propunere foarte simpla si foarte buna !Cum trebuie sa fie o idee ca sa o bage adminii nostrii in seama ?
 

DeletedUser

Guest
PRO mi s-a intamplat de multe ori sa stau cu marfa nevanduta si sa irosesc banii
 

DeletedUser12011

Guest
PRO

-daca nu cumpara nimeni varza o bag inapoi in geanta ,nu?
-e enervant cand astepti sa se termine termenul
 

DeletedUser

Guest
PRO. Ar ajuta dar de ce sa nu existe si optiunea sa scoti de la piata cand vrei, adica produsul tau il iei cand vrei.
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt pro la idee, deşi ar fi mai bine să avem opţiunea "default" (cel puţin aşa e pe triburile).
Adică, să putem alege care variantă să ne cadă în faţă atunci când vrem să vindem mai multe obiecte.
 

DeletedUser9380

Guest
Eu sunt pro la idee, deşi ar fi mai bine să avem opţiunea "default" (cel puţin aşa e pe triburile).
Adică, să putem alege care variantă să ne cadă în faţă atunci când vrem să vindem mai multe obiecte.

Nici asta nu ar fi rău.Aşa ar fi împăcată şi capra şi varza.
 

DeletedUser

Guest
Categoric PRO...Si mie mi s-a intamplat si a trebuit sa astept 7 zile pana sa mi se returneze...PRO clar...<3W
 

DeletedUser2948

Guest
Categoric PRO...Si mie mi s-a intamplat si a trebuit sa astept 7 zile pana sa mi se returneze...PRO clar...<3W

Daca esti zapacit...

Asta-i propunere pt zapaciti. Ce vina au dezvoltatorii jocului ca voi nu sunteti in stare sa schimbati o optiune?

Contra!
 

DeletedUser9380

Guest
Daca esti zapacit...

Asta-i propunere pt zapaciti. Ce vina au dezvoltatorii jocului ca voi nu sunteti in stare sa schimbati o optiune?

Contra!

Uneori intervine graba.Cand pui 20 de produse la piata, nu mai esti foarte atent si e posibil sa vinzi la piata, fara sa mai schimbi optiunea.Daca tu esti prea destept pentru optiunea asta, nu inseamna ca toata lumea e la fel.
 

DeletedUser

Guest
PRONTRA

poate sa se intimple ca sa uiti sa dai la oras/alianta (depinde cui ii dai :P) si cineva sa ia repede obiectul :)
 

DeletedUser

Guest
contra.
1) data viitoare fii mai atent cand pui ceva la vanzare si nu te mai grabi
2) daca atunci cand pui un obiect la piata iti apare instant intrebarile acelea "vanzare catre oricine" si "vanzare catre membrii orasului" pierzi mai mult timp
3) daca ideea se aproba ar trebui sa exista si un buton gen "cancel"
 
Sus